Як підключити psp до монітора. Як портативна ігрова приставка підключається до комп'ютера.

PSP (PlayStation Portable) - це портативна ігрова приставка, що вийшла на ринок в 2004 році. PSP - це перша портативна консоль, що використовує як головного носія оптичний накопичувач UMD. Крім цього, вона має досить великий ЖК-дисплей і розширені мультимедійні можливості, однак завзятим геймерам цього навряд чи вистачить. Тому вони часто задаються питанням, як можна підключити PSP до комп'ютера, а, точніше, до монітора .
Інструкція
1
Дійсно, PSP надає таку можливість, і зробити це досить просто. Для цього вам знадобиться карта пам'яті будь-якого обсягу. Відформатуйте її за допомогою PSP, здійснивши це таким чином. Зайдіть в меню "Налаштування", далі - «Налаштування системи» та виберіть «Форматування карти». Після цього консоль самостійно створить необхідні папки та файли, після чого помістить їх на карту пам'яті.
2
Далі можна скористатися двома варіантами підключення. Перший з них - це використання кабелю USB або mini-USB. Для цього вставте один кінець кабелю в PSP, а другий - в порт комп'ютера, після чого включіть консоль. Далі в ній виберіть «Налаштування» та пункт «З'єднання USB». Комп'ютер видасть вам повідомлення, що знайдено нове обладнання. Після цього зайдіть в Мій комп'ютер і в розділі «Змінні пристрої» знайдіть з'явилося пристрій. Переконайтеся, що комп'ютер бачить карту пам'яті пристрою, і ви можете скопіювати на неї свої дані.
3
Якщо комп'ютер не визначив пристрій PSP, то зайдіть в меню «Властивості» комп'ютера, виберіть пункт «Обладнання», знайдіть там «Диспетчер пристроїв» і в ньому «Контролери універсальної шини USB». В цьому пункті видаліть всі хост-контролери і натисніть кнопку «Пошук нового обладнання». Комп'ютер знайде всі пристрої, які ви видалили до цього, і сам автоматично перевстановить драйвер на PSP.
4
Якщо у вас немає кабелю, то просто вставте карту пам'яті в кард-рідер комп'ютера - це і є другий спосіб підключення.
5
Як же підключити PSP до монітора , щоб можна було грати в ігри на великому екрані? Для цього підключіть консоль до ТВ-тюнера, або інший платі, яка підходить до відео захопленню комп'ютера. Після цього скористайтеся програмним забезпеченням ПК для настройки ТВ-тюнера.
6
Ще один варіант - придбайте VGA-кабель для PSP і за допомогою нього підключіть консоль до монітора . Пам'ятайте, що з таким кабелем працюють тільки ігри, що підтримують прогресивну розгортку.