Як уникнути щеплення.

Відповідно до статті 157 Федерального закону ви маєте право відмовитися проводити профілактичну вакцинацію і написати відмову від проведення щеплень вашій дитині. Тому що вводити в ваш організм або в організм вашої дитини сторонні рідини можна тільки при наявності вашого особистого згоди.
Вам знадобиться
  • Письмова відмова від щеплень.
Інструкція
1
Вам не потрібно уникати щеплень. Просто напишіть письмову відмову від них і віддайте його терапевту в поліклініці. Також ви можете написати відмову від вакцинації дитини і віддати його в дитячу поліклініку дільничного педіатра. Ніхто не має права вимагати від вас довідки про щеплення і відмовляти вам у видачі санітарної книжки, довідки в дитячий сад або школу, тому що відповідно до закону від 17 вересня 1998 вакцинація - справа добровільна. Тоді як до введення даного закону прищеплювали всіх поголовно, і в даний час в Росії величезна кількість людей, постраждалих від вакцинації.
2
Уніфікованої форми бланка для відмови від вакцинації не існує. Тому ви повинні написати заяву довільної форми або заповнити уніфіковану форму відмови від будь-якого медичного втручання.
3
Дільничний педіатр або терапевт зобов'язаний внести відомості про відмову від профілактичних щеплень в медичну карту дитини або дорослого і написати, що з пацієнтом проведено докладний інструктаж можливих наслідків відмови від вакцинації.
4
Всі позначки про відмову вносяться в медичну карту дитини при надходженні в дитячий сад або школу, а також дорослому пацієнту при отриманні санітарної книжки.
5
В пологових будинках не мають право проводити вакцинацію новонароджених без письмової згоди або при відмові породіллі. Якщо вашій новонародженому маляті поставили щеплення і не запитали вас про згоду або відмову, то ви вправі оскаржити дії лікарів в судовому порядку.
6
Весь медичний персонал в курсі даних змін закону і не перешкоджає батькам відмовлятися від профілактичних щеплень, а також ніхто не перешкоджає у видачі довідок та інших документів, які вимагаються в шкільні, дошкільні установи або для оформлення документів для роботи в продуктовій сфері .
7
Відмовляючись від вакцинації, ви повинні знати, що багато страшні й небезпечні хвороби вдалося перемогти тільки шляхом масової вакцинації населення. Тому все-таки отримаєте рекомендацію лікаря, зважте всі «за» і «проти» і добре подумайте.
Корисна порада
Пам'ятайте, де б ви не працювали, ви не зобов'язані мати щеплення, і ніхто не має права вимагати довідку про вакцинацію. Також ви не зобов'язані нікому доводити, що у вас є протипоказання. Відповідно до закону достатньо просто написати відмову від щеплень, не пояснюючи причини.