Як встановити додаток на телефон з комп'ютера.

Щоб не користуватися дорогим мобільним інтернетом, всі потрібні програми можна закачувати на комп'ютер. А потім, за допомогою usb-шнура або card reader, перенести програми в телефон .
Інструкція
1
Перед тим, як скачувати додаток, переконайтеся, що воно підходить саме для вашої моделі мобільного телефон а. Зробити це можна, ознайомившись з її технічними характеристиками.
2
Скачайте програму і збережіть її на комп'ютері. Підключіть мобільний до системного блоку за допомогою usb-дроти. Дочекайтеся, поки на екрані телефон а з'явиться напис «Передати файли на PC» або «Помилка з'єднання з комп'ютером» або «Створити з'єднання». У кожної моделі свої умовні позначення підключення до комп'ютера.
3
Зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і знайдіть позначення мобільного телефон а. Зазвичай воно показується, як знімний диск. Виберете місце, куди потрібно встановити додаток. Це може бути пам'ять телефон а чи карта memory stick.
4
Відкрийте потрібний носій. Клікніть правою кнопкою миші на ярличок програми. Натисніть клавішу Ctrl. Утримуючи її, перетягніть програму на карту пам'яті.
5
Витягніть usb-провід з роз'єму в панелі комп'ютера , попередньо натиснувши на іконку «Безпечне від'єднання пристроїв» на нижній панелі робочого стола, поруч з датою і годинами. Потім відключіть його від телефон а.
6
Зайдіть в ту папку на телефон е, куди ви встановили додаток. Якщо потрібно його встановити, натисніть setup. Програма відкриється автоматично. Виберете мова - російська або англійська, і можна починати користування.
Зверніть увагу
Використовуйте тільки програми з офіційних сайтів. Програми невідомого виробництва можуть пошкодити електронним девайсам.
Корисна порада
Якщо ні usb-дроти, використовуйте card reader. Вийміть карту пам'яті з телефону та вставте в потрібний роз'єм. Підключіть прилад до системного блоку. Знімний диск відобразиться в папці «Мій комп'ютер». Замість card reader можна використовувати флешку - перехідник. Вона продається в комплекті з мобільним телефоном.