Як повернути кисть.

Кисть в графічному редакторі Photoshop - зручний інструмент з великою кількістю налаштувань користувача. Зокрема, змінивши кілька параметрів, кисть можна повернути під будь-яким кутом. Як і багато дій в Photoshop, це завдання можна виконати декількома способами.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Клацніть по кнопці інструменту Brush Tool (« Кисть ») в палітрі інструментів. Виберіть вид кисті, клацнувши по стрілочки в панелі Brush (« Кисть »), яку можна побачити під головним меню. Виберіть потрібну форму кисті спадному спіска.Откройте вікно налаштувань інструменту « Кисть ». Це можна зробити, якшо по вкладці Brushes («Пензлі») у верхній правій частині вікна Photoshop над палітрою Navigator («Навігатор»). Можете викликати вікно налаштувань командою Brushes («Пензлі») меню Window («Вікно») або натиснувши на клавішу F5. В панелі налаштувань кисті клікніть по вкладці Brush Tip Shape («Форма наконечника кисті»).
2
Якщо вам потрібно дзеркально відобразити кисть по горизонталі, поставте галочку в чекбоксі Flip X («Відбити по осі Х»). Зробити так, щоб обрана вами кисть відбилася по вертикалі, можна, поставивши галочку в чекбоксі Flip Y («Відбити по осі Y»). Навівши покажчик курсору на документ, з яким ви збираєтеся працювати, ви помітите, як змінилася кисть.
3
Якщо покажчик курсору і не думає приймати форму інструменту, зайдіть в настройки програми. Робиться це за допомогою команди Preferences («Налаштування») з меню Edit («Редагувати»). Виберіть у вікні пункт Display & Cursors із списку налаштувань і клікніть по пункту Normal Brush Tip («Звичайний наконечник кисті») або Full Size Brush Tip («Повнорозмірний наконечник кисті»). Клацніть по кнопці ОК. Тепер ви зможете за формою покажчика курсора стежити за тим, як змінюється кисть.
4
Для того щоб повернути кисть під будь-яким кутом, введіть числове значення кута нахилу в полі Angle («Кут»). Якщо цей спосіб не здається вам наочним, поверніть за допомогою миші схематичне зображення кінчика пензля у вікні, яке розташоване праворуч від поля «Кут» .В тому ж вікні налаштувань ви можете імітувати нахил пензля «від себе». Змініть для цього числове значення в поле Roundness («Скруглення»). За замовчуванням це значення дорівнює ста відсоткам. Для досягнення того ж ефекту можете за допомогою мишки нахилити схематичне зображення кінчика пензля в тому ж вікні, де ви налаштовували поворот. Зазвичай ця трансформація використовується для імітації перспективи.