Як прошити телефон через комп'ютер.

Робота телефону забезпечується мікропрограмою, що встановлюється на заводі. Сучасні телефони дозволяють здійснити оновлення прошивки в домашніх умовах за допомогою комп'ютера.
Інструкція
1
Для прошивки телефону вам знадобиться синхронізувати телефон з комп'ютером. Як правило, всі необхідні складові, а саме, диск з драйверами і дата-кабель можна знайти в комплекті поставки, в іншому випадку буде потрібно знайти їх самостійно. Дата-кабель ви зможете знайти в магазині стільникового зв'язку. Простежте за тим, щоб роз'єм підходив до вашого телефону.
2
Як правило, в комплекті з дата-кабелем буде продаватися диск з програмним забезпеченням, необхідним для синхронізації. В іншому випадку, ви повинні будете його скачати. Дізнайтеся виробника і модель вашого стільникового телефону , після чого використовуйте пошуковики для того, щоб їх знайти. Зверніть увагу на офіційний сайт виробника, а також неофіційні сайти. На них ви також зможете знайти безліч інформації з персоналізації вашого стільникового, а також велика кількість адаптованого контенту.
3
Встановіть драйвера, програмне забезпечення та підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Щоб уникнути некоректного додавання нового пристрою, тобто вашого телефону , необхідно здійснювати дії саме в цій послідовності. Підключивши телефон, переконайтеся що програма "бачить" телефон.
4
За допомогою пошуковика знайдіть прошивку і програму для здійснення операції. Використовуйте саме ту микропрограмму, яка підходить саме для вашої моделі телефону . Використання прошивки, не придатною для вашої моделі, може зіпсувати ваш стільниковий. Бажано скачування і використання програмного забезпечення, для якого на сайті є інструкція.
5
Приступайте до перепрошиванню, тільки переконавшись у повній зарядці телефону . Не використовуйте телефон і не від'єднуйте його до появи повідомлення про успішне завершення операції. Ретельно дотримуйтесь інструкції.