Як повернути стандартну прошивку.

Прошивка телефону - мікропрограма, що забезпечує стабільну роботу апарату та виконання закладених в нього функцій. Відновлення її заводського стану може знадобитися для повного очищення пам'яті, а також для усунення несправностей, пов'язаних з модифікованою прошивкою, встановленої на телефон.
Інструкція
1
У випадку якщо ви не змінювали заводську прошивку і просто хочете повернути телефон до вихідного стану, можете скористатися кодом обнулення прошивки. При його використанні всі дані, що знаходяться на телефоні і не є частиною прошивки, будуть стерті. Ви можете дізнатися код, звернувшись до представництва фірми-виробника вашого телефону. Знайдіть його контакти на офіційному сайті. Надайте IMEI вашого мобільного, після чого введіть отриманий код.
2
Якщо на вашому телефоні встановлена модифікована прошивка, а ви хочете встановити стандартну, буде потрібно синхронізувати ваш мобільний з комп'ютером. Використовуйте дата-кабель і компакт-диск з драйверами, які знаходяться в комплекті поставки вашого телефону. У разі якщо дані компоненти відсутні, скачайте драйвера на офіційному сайті виробника вашого стільникового. Слідкуйте за тим, щоб вони підходили саме для вашої моделі телефону. Купуйте дата-кабель в магазині мобільної техніки. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть стільниковий до комп'ютера. Необхідно здійснення дій саме в цій послідовності, інакше комп'ютер може не розпізнати ваш телефон.
3
Скачайте микропрограмму і встановіть програмне забезпечення для перепрошивки. Ви можете знайти ці компоненти на фан-сайтах виробника вашого телефону. Встановлюйте лише ту прошивку , яка позначена як заводська. Переконайтеся, що батарея телефону повністю заряджена. Ні в якому разі не відключайте телефон до появи повідомлення про завершення оновлення ПЗ. До завершення операції не використовуйте телефон і не вимикайте комп'ютер. Намагайтеся використовувати тільки те програмне забезпечення, до якого є інструкція, в іншому випадку бажано звернутися в спеціалізований сервіс по ремонту стільникових.
Повернення стандартної прошивки телефону дозволяє позбутися проблем із функціонуванням програмного забезпечення, різних підвисань і збоїв пристрою. При цьому після скидання налаштувань (Hard Reset) прошивка апарату прийде до свого первісного стану, в якому вона була встановлена компанією-виробником.

Android

Скидання на заводську прошивку телефону на базі Android виконується за допомогою відповідного налаштування в меню апарату або за допомогою комбінації клавіш (якщо немає можливості включити телефон). Щоб зробити скидання прошивки включеного телефону, перейдіть в меню «Налаштування» апарату. Потім натисніть «Про устрій» і виберіть «Скидання налаштувань». Назва пунктів меню для виклику операції скидання може змінюватися залежно від версії операційної системи пристрою і виробника, який вносив зміни в стандартну прошивку. При необхідності введіть захисний код для твору скидання програмного забезпечення, після чого підтвердіть операцію.Еслі ви хочете повернути телефон до заводського стану при неможливості його повного запуску, затисніть комбінацію клавіш телефону, яка може бути описана в інструкції по застосуванню апарату, на спеціалізованих форумах або на офіційному сайті виробника пристрою в розділі технічної документації. Більшість апаратів скидають версію своєї операційної системи і повертають налаштування до заводських при застосуванні комбінації клавіш розблокування (включення), меню і кнопки зменшення гучності. Варто відзначити, що деякі телефони для скидання налаштувань використовують клавішу збільшення гучності. При цьому кнопку включення можна відпустити після початку запуску смартфона, а клавіші гучності і меню слід утримувати натиснутими ще кілька секунд до початку процесу форматування.

iPhone

Для скидання налаштувань iPhone можна також скористатися відповідним пунктом меню. Для цього перейдіть в «Налаштування» - «Основні» - «Скидання» - «Видалити весь контент та установки». Двічі підтвердіть виконання операції і дочекайтеся повернення телефону до заводського состоянію.Ви також можете скинути налаштування пристрою, скориставшись програмою iTunes. Підключіть телефон до комп'ютера і відкрийте iTunes. Після цього виберіть найменування пристрою в правому верхньому куті програми. У розділі «Обзор» натисніть на кнопку «Відновити». Пам'ятайте, що скидання прошивки призведе до втрати всіх збережених налаштувань і даних, а тому перед проведенням операції рекомендується зробити резервну копію.

Windows Phone

Скидання прошивки телефону Windows Phone також виконується за допомогою відповідної функції, яка є в налаштуваннях апарата . Натисніть «Налаштування» і перейдіть в розділ «Відомості про пристрій», після чого виберіть «Скидання налаштувань». Двічі підтвердіть здійснення операції і дочекайтеся появи повідомлення про закінчення форматірованія.Некоторие моделі телефонів Windows Phone можуть бути повернуті до заводських налаштувань без необхідності включення апарату. Для цього затисніть кнопку зменшення гучності одночасно з клавішею харчування. Відпустіть кнопку включення. Після того, як ви побачите логотип телефону, відпустіть клавішу зменшення гучності. Потім послідовно натисніть кнопки збільшення гучності, зменшення гучності, харчування, а потім знову зменшення гучності. Після цього дочекайтеся скидання налаштувань і появи відповідного повідомлення на екрані.