Як замовити квіти в інтернеті.

Часом так хочеться порадувати близьких людей чимось приємним. А що може бути приємним для коханої дівчини чи мами? Звичайно ж букет квітів. Але нерідко, зайшовши в найближчий магазин, не виявляєш тих квітів, які необхідні. А їздити по інших магазинах зовсім немає часу. Що ж робити, відмовитися від подарунка? Тепер це абсолютно необов'язково. Адже можна замовити квіти в інтернеті. Зробити це дуже легко і зручно.
Вам знадобиться
  • -Карта MasterCard або Visa
Інструкція
1
Перш за все необхідно визначитися з квітковим сайтом. Ретельно порівняйте декілька інтернет-магазинів з продажу квітів. Вивчіть способи оплати, вартість квітів і способи доставки. Виберіть найбільш сподобався сайт.
2
У багатьох інтернет-магазинах покупку і замовлення квітів можна здійснити тільки після пройденої реєстрації. Тому здійсните реєстрацію і дочекайтеся листа, який прийде на вказаний при реєстрації поштову скриньку. Після активації свого облікового запису можна заходити на сайт інтернет магазину і приступати безпосередньо до самого замовленням.
3
Тепер визначитеся з букетом. Перегорніть каталог з пропонованими квітами. Для порівняння найбільш сподобалися букети можна додати на свою особисту сторінку або до себе в віртуальну корзинку. Переглянути додані букети можна в будь-який момент, виключивши довгий гортання всього каталогу.
4
Здійсніть замовлення вподобаного букета, натиснувши кнопку купити або замовити. При замовленні не забудьте обрати зручний для вас спосіб оплати, і спосіб доставки. Вкажіть день і точний час, коли ви хочете отримати букет. У разі вибору кур'єрською доставкою вкажіть точну адресу, куди ви хочете отримати замовлені квіти . Оплата здійснюється або готівкою, шляхом передачі грошей в руки доставив квіти кур'єру, або через картку Visa або ж MasterCard, безпосередньо в сам момент замовлення квітів на сайті.
Корисна порада
При виборі інтернет-магазину особливу увагу приділіть вивченню коментарів і відгуків про нього. Якщо про магазин занадто багато негативних відгуків, то це змушує задуматися про пошуки іншого магазину. Важливо щоб відгуки були свіжими, а не з минулого і позаминулого року. Краще всього якщо на вибраному сайті присутня форум, де покупці можуть поспілкуватися один з одним, обговорити переваги і недоліки даного сайту, а так же задати виниклі питання самим представникам інтернет-магазину.