Як зняти захист з локального диска. Як прибрати захист з диска mac.

Іноді виникають ситуації, коли операційна система не дає вам виконати видалення або переміщення файлів на власному жорсткому диску. Найчастіше це виникає тому, що у вас як у користувача не вистачає прав для видалення певних файлів. Потрібно змінити свої права доступу і відповідні дозволи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Знайдіть у «Моєму комп'ютері» файли, операції над якими ви не можете зробити. Наприклад, це папка Games. Клацніть по папці правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Це може бути зовсім будь-яка папка, яка знаходиться на локальному диску персонального комп'ютера або ноутбука. Також варто враховувати той факт, що деякі системні файли і папки можуть не відображатися, так як відключені функції перегляду системних даних.
2
Перейдіть на вкладку «Безпека» і в списку користувачів знайдіть своє ім'я. Натисніть по ньому лівою кнопкою миші і перевірте список дозволів, розташований трохи нижче. Якщо необхідних прапорців немає, натисніть кнопку «Змінити». Відзначте прапорцями всі потрібні вам дозволу. Натисніть «Ок» і «Застосувати», щоб скоєні вами зміни збереглися. Закрийте всі зайві вікна, щоб продовжити операції зі зняття захисту з локальних дисків.
3
Спробуйте скопіювати або перенести інформацію. Якщо помилка виникла знову, перевірте ще раз вкладку «Безпека». Можливо, вам знадобиться увійти в систему під обліковим записом адміністратора, щоб поміняти дозволу для користувача. Щоб увійти під обліковим записом адміністратора, перезавантажте комп'ютер і увійдіть під відповідним користувачем.
4
Помилки доступу до звичайних розділах і не системних папок можуть виникати через зараження комп'ютера вірусами. Встановіть ефективне антивірусне програмне забезпечення і зробіть повну перевірку даних комп'ютера. Ви також можете завантажитися з сервісного диска і провести операції над файлами з-під оболонки. В крайньому випадку, вам доведеться перевстановити операційну систему на комп'ютері, щоб всі віруси були видалені.