Як знайти людину в пошуку.

Багато хто називає сайт «ВКонтакте» безкоштовної базою даних, в якій компетентні органи можуть знайти цікаву інформацію, що стосується певного людини . Але при цьому неможливо не погодитися, що сайт надає неоціненну можливість перебувати в курсі подій, що відбуваються в житті близьких людей, знайти старих знайомих, зв'язок з якими було колись перервана, або познайомитися з новими людьми.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пошук», розташовану в шапці сторінки. Серед запропонованих варіантів виберіть категорію «Люди». Знайдені користувачі за замовчуванням вишикуються в порядку, згідно величині їх особистого рейтингу. Серед них можна знайти багато цікавих особистостей. Зокрема, одне з перших місць належить Павлу Дурову, на сторінку якого підписано більше 3 мільйонів користувачів ВКонтакте.
2
Знайдіть нового друга або другу половину, скориставшись спеціальними фільтрами. З його допомогою ви можете відсортувати користувачів за статтю, віком, інтересам і переконанням. Ви можете знайти своїх однокласників чи однокурсників, людей, з якими проходили військову службу або тих, хто відвідує ваш улюблений клуб. Цікаво також буде познайомитися зі своїми повними тезками.
3
Знайдіть цікавить вас людини , ввівши його ім'я і прізвище в рядок пошуку. У більшості випадків результат пошуку буде представляти собою відображення сторінок численних однофамільців і тезок. Скориставшись фільтром, розташованим праворуч, ви можете звузити область пошуку. Самими конкретними критеріями будуть дата народження, назва факультету, на якому навчався користувач і рік закінчення вузу (школи). Як правило, ці дані вказуються людьми найбільш часто.
4
Зверніть увагу на рядок, в якому відображений адресу вашої сторінки ВКонтакте. Цифри, що йдуть після букв id, позначають код вашої сторінки. Часто потрібного людини неможливо знайти, навіть знаючи його ім'я і прізвище, оскільки він може написати їх латиницею, використовувати скорочення для свого імені або взагалі вказати свій нік або будь-які інші слова. Якщо вам відомий id людини , знайти його в системі буде дуже просто. Замініть у рядку пошуку свій код на id людини , якого ви хочете знайти, і тоді ви будете перенаправлені прямо на його сторінку.