Як перетягнути салон ВАЗа.

Найпростішим і доступним способом внести зміни в інтер'єр салону автомобіля ВАЗ є перетяжка салону . Для цієї мети краще всього використовувати карпет. У продажу є карпет самих різних кольорів і відтінків. Цей матеріал можна також використовувати для перетяжки акустичних полиць, короба і подіумів.
Інструкція
1
Даний матеріал часто приклеюють «моментом». Однак це не найкращий спосіб. Справа в тому, що при нагріванні відбувається випаровування токсичних елементів клею. Для роботи рекомендується використовувати спеціальний аерозольний клей. Його зручніше наносити, до того ж він не токсичний. Цей клей схоплюється за кілька секунд.
2
Починати перетяжку найкраще з нескладних деталей. Досить просто можна перетягти ручки, елементи порогів, вставки дверей та пластик, який знаходиться біля важеля КПП. Після того як у вас з'явиться досвід наклейки, можете переходити до складніших деталям. Можна переходити до сонцезахисним козирком.
3
Варто відзначити, що карпет дуже еластичний матеріал. Завдяки цьому можна справити обклеювання деталей практично будь-якої форми. Рекомендується наклеювати матеріал на ті місця, які стикаються з деталями салону , виконаними з пластику. Таким чином можна буде легко позбутися скреготу і скрипів, які постійно чуються при русі автомобіля. Також це властивість дає можливість уникнути складок, при обтягуванні матеріалом деталі, а також значно заощадити його.
4
Деталь, яку ви вирішили обтягнути, необхідно зняти перед роботою. З'єднання деталі в цьому випадку не буде псуватися, та й працювати стане набагато простіше.
5
За допомогою карпета можна обтягнути короб з сабвуфером і акустичну полку. У підсумку, інтер'єр вашого салону буде в одному стилі. Також карпет позитивно вплине на якість звучання колонок. Тріск при басовою подачі стане нижче.
6
Тюнінг для ВАЗ є не особливо складною процедурою. Всі дії можна легко виконати своїми руками. В результаті, перетяжка повністю змінить інтер'єр всередині машини. Салон після переробки матиме досить презентабельний вигляд.