Як виходити в інтернет з навігатора. чи можна вийти в інтернет через навігатор.

Спілкуватися з друзями в соціальних мережах, відвідувати різні сайти, завантажувати карти місцевості та інформацію про пробки можна через навігатор. Для цього потрібен лише вихід в інтернет . Водієві набагато зручніше користуватися інтернет ом через GPS-навігатор, а не мобільний телефон, тому екран навігаційного пристрою набагато більше. Вийти в інтернет в такому випадку можна трьома способами.
Вам знадобиться
  • - навігатор;
  • - стільниковий телефон;
  • - сім-карта.
Інструкція
1
Вийдіть в інтернет через телефон, в якому сім-карта підтримує GPRS. Навігатор з'єднується з мобільним телефоном (комунікатором, смартфоном) за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Ця технологія бездротової передачі даних є в кожному сучасному телефоні і в більшості останніх моделей навігаторів.
2
Через додатковий модуль, якщо в навігаторі відсутня функція Bluetooth.Виход в інтернет з навігатора здійснюється за допомогою CFIO- або SDIO-Bluetooth. У цьому випадку GPS-пристрій повинен мати слот CompactFlash (для CFIO-Bluetooth) або SD-слот (для SDIO-Bluetooth). Через Bluetooth-адаптер відбувається його з'єднання з стільниковим телефоном, щоб вийти в інтернет . Це не дуже зручно, тому попередньо треба дізнаватися про наявність у навігаторі функції бездротового зв'язку.
3
Безпосередньо через сам GPS-навігатор.Некоторие моделі навігаторів мають вбудований GSM/GPRS-модуль. Коштують вони дорожче інших. У них є слот, призначений для вставки сім-карти, за допомогою якої можна вийти в інтернет . Крім інтернет -можливість такі навігатори можуть використовуватися в якості стільникового телефону. Можна приймати і робити дзвінки, писати повідомлення, відправляти MMS, записувати список контактів в пам'ять GPS-пристрої і т.д.
Зверніть увагу
Краще всього придбати саме навігатор з вбудованим GSM-модулем, тому буде відбуватися набагато менше збоїв при роботі в мережі інтернет, які можуть виникати через вхідні дзвінки на мобільний телефон.
Корисна порада
Завдяки Bluetooth-з'єднанню навігатор також може виконувати всі функції мобільного телефону, щоб розмовляти по гучному зв'язку (hands-free). Однак вхідні та вихідні дзвінки будуть збивати з'єднання з мережею. Удома можна підключити GPS-навігатор до персонального комп'ютера, щоб завантажити нові карти і викласти пройдені маршрути.