Як вибрати номер машини. щасливий номер на машину.

Якщо ви маєте можливість вибрати номер для своєї машини, чому б не скористатися цим? Адже нумерологическое значення цифр, що входитимуть до номер вашого автомобіля, зможе чимало розповісти і про сам власника, і про його транспортному засобі.
Інструкція
1
Виберіть для себе комбінацію цифр, яка допоможе вам знайти фінансове благополуччя. Так, число «1», що вийшло в результаті складання цифр номер а (в деяких випадках і повторного складання), буде сприяти вашим діловим поїздкам. Цифра «2» буде говорити про те, що машина призначена, скоріше, для шоу або виставок. Цифра «3» допоможе банківським службовцям у вирішенні проблем, «4» - цифра для творчих натур, «5» - для любителів подорожей і розваг, «6» - підійде людям, які піклуються про сім'ю і про спокійній обстановці в будинку. Цифра «7» - для одинаків, люблячих розробляти і реалізовувати свої плани без сторонніх очей, «8» - стане незамінною цифрою для ріелторів і будівельників, «9» - допоможе суддям прийняти вірне рішення, а адвокатам захистити своїх клієнтів.
2
Є й більш складні розрахунки, підсумок яких буде, швидше, говорити про «характер» і надійності самої машини, ніж про особистості її власника. В даному випадку розраховується «золоте число» машини (як у випадку з «золотим числом» людини - по ПІБ та датою народження). «Прізвище» - це марка машини, по батькові - безпосередньо сам номер , а дата народження - дата випуску.
3
Для розрахунку «прізвища» авто необхідно знати числові значення російських (для машин вітчизняного виробництва) або латинських (для іномарок). Так, наприклад, для «ВАЗ» це 3 + 1 + 9 = 13, 1 + 3 = 4. Після складаються всі цифри номер а і дати випуску (в числовому значенні). Теоретично за такою системою підібрати для себе «щасливий номер » можна, якщо машина вже куплена, але не зареєстрована в ГИБДД.
4
Якщо ви - шанувальник фен-шуй, то в процесі вибору щасливого номер а керуйтеся наступними критеріями: - найщасливіший число - «8». Автомобіль, в номер е якого буде присутній «9», принесе своєму власникові багатство і процветаніе.- число «3» символізує життя в усіх його проявах. А таке поєднання цифр як, наприклад, «329» означатиме «швидке зростання бізнесу»; - число «6» - не менш сприятливо і розглядається, як подвоєна «трійка». Тому, наприклад, номер «638» буде значити для вас «постійне збільшення доходів»; - числа «1» і «9» - символізують «єдність» і «довголіття» відповідно; - число «2» , розташоване на початку номер а, позначає легкість дій, які символізують інші числа. Однак не варто допускати комбінації «24», так як це буде виглядати як «легко померти»; - число «5», навпроти, позначає «не буде». Тому це число в комбінації з «4» (наприклад, «54») цілком можна застосувати; - число «7» краще комбінувати з «2» і «8». Це число позначає «впевненість»; - числа «4» краще, зрозуміло, уникати. Однак у поєднанні «48» це число можна розглядати як «процвітання, незважаючи ні на що», а в поєднанні «43» - «навіть померши, ти будеш жити». Основне правило - не вибирати номер , що закінчується на «4».