Як відзначити 8 березня в школі.

Шкільні свята відіграють важливу роль у житті класу. Добре організований захід здатне згуртувати колектив, зміцнити дружні стосунки. Відмінним приводом для проведення свята може послужити 8 березня.
Інструкція
1
Для початку організуйте невелике зібрання хлопчиків класу та їх батьків. Разом визначте орієнтовний план заходу, по можливості заздалегідь розподіліть обов'язки: хто займеться прикрасою приміщення, хто написанням сценарію свята, хто приготуванням страв. Також визначте бажаючих взяти участь у виступах - таланти не повинні пропадати даремно.
2
Оберіть тематику майбутнього дитячого свята. Визначтеся з тим, якого плану подання буде на заході. Це може бути невелика театральна постановка або сценка, читання віршів і пісні під гітару або своєрідна «Хвилина слави» - демонстрація талантів учнів.
3
Займіться написанням сценарію. Вислухайте побажання самих учнів, а роботу над сценарієм можете зробити колективною. При нестачі досвіду або фантазії візьміть за основу один з готових вподобаних сценаріїв. Їх можна знайти в спеціальній літературі або інтернеті.
4
Продумайте прикраса приміщення, де буде проходити свято. Воно повинно відповідати тематиці заходу і загальному настрою. Заздалегідь призначте відповідальних за прикрасу. Прикрашати приміщення перед святом краще всім разом - це підніме настрій і зміцнить відносини між учнями.
5
Вирішіть, чи будуть додаткові конкурси або дискотека. Якщо будуть, то підберіть кілька різних за направленням конкурсів, а за музику на дискотеці призначте відповідальним одного з учнів або батьків. Якщо вечірка планується костюмованої, заздалегідь повідомте всім про її темі, а краще запропонуйте придумати її разом.
6
Подбайте про частування. Наявність «солодкого столу» на святі просто необхідно. Вирішіть це питання на зборах з батьками - що і в якому вони хочуть бачити в якості частувань, чи будуть частування готуватися батьками або купуватися. Призначте кілька людей відповідальними за вирішення цього питання.