Як зробити звуковий підсилювач.

Збірка звукового підсилювача значно спрощується при використанні в ньому готового модуля. До нього необхідно додати регулятор гучності, що розв'язує конденсатор, блок живлення і будь-який відповідний корпус.
Інструкція
1
Придбайте на радіоринку плату повного (попереднього і кінцевого) звукового підсилювача типу УМ1-3. У минулому їх встановлювали в багато кольорові телевізори. Якщо ви хочете зробити стереофонічний підсилювач , купіть два таких модуля. Крім них, обзаведіться блоком живлення з вихідною напругою від 7 до 12 В (стабілізованою або нестабілізованою) з максимальним вихідним струмом не менше 200 мА, а також оксидними конденсаторами ємністю в 1000 мкФ, розрахованими на напругу не менше 25 В, по числу каналів підсилювача. Ще знадобиться одиночний або здвоєний (для стереопідсилювача) змінний резистор групи B на 100 кіло.
2
Підключіть до плати (або двом платам) блок живлення, але в мережу його поки не включайте. Плюс його приєднаєте до висновку модуля під номером 4, мінус - до висновку 3.
3
Візьміть змінний резистор. Розгорніть його висновками вниз і віссю до себе. Ліві висновки обох секцій підключіть до шостим висновків обох плат. Середній висновок однієї секції підключіть до другого висновку однієї плати, середній висновок іншій секції - того ж висновку другий плати. З'єднайте праві висновки резисторів з виходами стереоканалов джерела сигналу. До його загального проводу підключіть точку з'єднання лівих висновків секцій змінного резистора. У монофонічному підсилювачі аналогічно підключіть односекційний змінний резистор до однієї плати.
4
Візьміть електролітичні конденсатори. Плюсової висновок одного з них припаяйте до висновку 5 однією з плат. У стереофоническом приладі аналогічну операцію здійсните відносно другого конденсатора і другий плати.
5
Динамік одного з каналів (опором не менше 8 Ом) підключіть між мінусом харчування і мінусом одного з конденсаторів. У стереофоническом підсилювачі аналогічно підключіть і другий динамік, але до другого конденсатору.
6
Встановіть підсилювач в корпус. Всі його вузли і деталі закріпіть. Увімкніть джерело сигналу і блок живлення підсилювача. Перевірте, чи працює він.
Зверніть увагу
Не експлуатуйте плати без теплоотводов на мікросхемах.