Як надрукувати дзеркально. Як поміняти розмір полів у 2003.

Функція настройки дзеркальних полів у документах Microsoft Word - незамінна опція, особливо якщо вам потрібно роздрукувати і потім зшити реферат або диплом, або зробити з вашого документа брошуру. Працювати з нею не складніше, ніж з будь-якої іншої опцією MS Word.
Інструкція
1
Для того щоб надрукувати текст з ефектом дзеркальних полів, для початку необхідно налаштувати самі поля. При використанні програми Word 2007 або 2010 зайдіть в головному меню в розділ «Розмітка сторінки». Клацніть по пункту «Поля» і в розгорнулося списку виберіть рядок «Дзеркальне». Якщо ви хочете поміняти розміри полів, виберіть нижню строчку «Настроювані поля». Відкриється окреме вікно, де можна змінити значення розміру полів.
2
Якщо вам необхідно налаштувати дзеркальну друк для того, щоб надрукувати текст у вигляді брошури, в розділі «Настроювані поля» виберіть «Брошура». У цьому випадку орієнтація документа автоматично зміниться на альбомну, а поля стануть дзеркальними.
3
Якщо ви працюєте з Word 2003 і більш ранніми версіями, пройдіть по вкладці «Файл», виберіть пункт меню «Параметри сторінки» і у вікні, введіть потрібні вам параметри («Дзеркальні поля» або «Брошура»), після чого натисніть кнопку ОК.
4
В Word-2007 або 2010 зайдіть в розділ «Файл». Тут в меню зліва ви побачите пункт «Друк». Вибравши цей пункт, ви побачите сторінку настроювання друку. Тут ви можете вказати кількість необхідних вам копій, вибрати принтер, позначити сторінки, які хочете друкувати, а також вибрати вид друку - односторонню або двосторонню. Друга може зажадати ручної подачі аркушів в принтер. У полі поруч з меню друку ви побачите, яким буде ваш документ в надрукованому вигляді.
5
В Word-2003 і більш ранніх версіях натисніть на значок принтера на панелі управління (швидка печатка) або у вкладці «Файл» виберіть рядок «Друк». У відкритому окремому вікні у вас буде можливість вибрати принтер, кількість копій, односторонню-двосторонній друк і так далі. Для того щоб переглянути, як виглядатиме надрукований документ, клікніть по значку «Попередній перегляд» на панелі управління.