Як читати книги на мобільному телефоні.

На сьогоднішній день електронні книги якщо не замінили, то помітно потіснили свої традиційні паперові прототипи. Дійсно, по зручності та доступності в будь-який день і годину їм немає рівних. Більш того, для читання електронних книг навіть не потрібно ніякого спеціального пристрою, досить мобільного телефону або комунікатора.
Інструкція
1
Якщо ваш мобільний телефон ще не доріс до комунікатора, але в ньому є засіб обробки програм, створених на Java (а це майже всі телефони), то ви можете скористатися програмою BookReader. Встановіть в телефон програму, конвертує книгу з будь-якого формату за допомогою програми BookCutter і читайте її з екрану мобільника.
2
Якщо ви володієте комунікатором під Windows Mobile або Android, скористайтеся програмою AlReader (версія програми різна для кожної версії операційної системи). Програма зручна, стабільна і сприймає майже всі формати електронних книг, конвертувати нічого не треба.
3
Для iPhone ви можете використовувати безліч програм, що дозволяють читати електронні книги, наприклад порівняно нову і дуже зручну uBooks.
4
Для смартфонів на базі SimbianOS серед безлічі програм для читання виділяється програма eReader, насамперед - своєю безкоштовністю і зручністю.