Як накачати м'язи рук.

В міру накачані руки і красиві м'язи потрібні не тільки для того, щоб ефектно пройтися по пляжу, але і щоб спина і хребет були здоровими. Швидко збільшити м'язи рук і зміцнити хребетний стовп можна в домашніх умовах, витрачаючи на вправи щодня не більше години.
Вам знадобиться
  • - Перекладина (для підтягувань);
  • - гантелі.
Інструкція
1
Починати тренування слід з збільшення власної ваги. На спину надіньте важкий рюкзак або спеціальний жилет з обважнювачами.
2
Тепер можна приступати до підтягування. Найкраще це робити на перекладині, яку легко розмістити над будь дверима у квартирі.
3
зависни на перекладині: руки розташуйте приблизно на ширині плечей, долоні розгорніть всередину. При згинанні рук зробіть вдих, при розгинанні - видих. Початківцю спортсмену достатньо повторити вправа не менше п'яти разів.
4
Після хвилинного відпочинку вправу повторите, але руки розташуйте долонями назовні. Через кожні кілька днів кількість підтягувань і відстань між руками збільшуйте.
5
Підтягування. Не знімаючи зі спини утяжелителя, зробіть упор на кулаках і повільно згинайте руки , роблячи вдих. Розпрямляючи руки , робіть видих. Повторіть три рази по п'ять віджимань.
6
Ноги, зігнуті в колінах, зміцните на точці опори. Це може бути батарея, диван або подружка, у якої вистачить сил утримувати їх під час вправи. Плавно і повільно наближайте корпус до зігнутим колін, чергуючи повороти вліво і вправо. Початківцям достатньо 8-ми разів. Для того щоб м'язи рук і грудей відпочили, зробіть присідання.
7
Для наступної вправи будуть потрібні гантелі, але не дуже важкі. Пізніше їх вагу можна буде збільшити. Руки розслабте і опустіть вниз, лікті трохи зігніть, долоні розгорніть до стегон. На вдиху руки плавно і повільно піднімайте в сторони до тієї точки, в якій розгорнуті до підлоги долоні з гантелями, лікті, кисті і плечі не розташуються на одній лінії. Зафіксуйте позу на дві секунди, потім, повільно видихаючи, опустіть руки . Початківцям достатньо повторити вправу дванадцять разів. Якщо такий комплекс виконувати щодня, постійно посилюючи навантаження, то вже через місяць постава зміниться, м'язи стануть більше, а хребет - здоровіше.