Як змінити своє життя і з чого почати. Як почати зміни в собі.

Іноді людина розуміє, що в його житті щось пішло не так як хотілося. І починає мріяти про те, щоб змінити її на краще. Але або лінується, відкладаючи початок нового життя на наступний день, або не знає, з чого почати зміни. А адже, в принципі, зробити це цілком можливо, якщо ви дійсно цього хочете.
Інструкція
1
Для початку подумайте, чому вам так хочеться змінити свою життя ? Що саме не влаштовує зараз, і чого ви хочете від змін? Всі ці думки і побажання запишіть на листку паперу. Після цього подумайте, як всі можливі зміни відіб'ються на вас і ваших близьких. Що отримають від цього вони: негатив або, навпаки, позитив? Якщо ви вважаєте, що зміна вашого життя принесе їм негативний вплив, постарайтеся знайти спосіб звести його до мінімуму. Потім прийміть рішення, коли ви точно почнете нову життя . Що вам буде необхідно для втілення планів у реальність?
2
Для того щоб більш реалістично підійти до вирішення задачі, визначте свої пріоритети. Чого ви хочете конкретно домогтися найближчим часом, а чого через декілька років? Подумайте, які перешкоди можуть виникнути при виконанні плану і що вам знадобиться зробити для їх усунення.
3
Намагайтеся перестати ображатися на минуле. Відпустіть всі образи. Вам слід позбутися всього «сміття», який накопичився в душі. Намагайтеся бути оптимістичніше. Навчіться радіти дрібницям. Постійно переконуйте собі думка про впевненість у тому, що у вас все вийде, програмуючи себе на досягнення успіху.
4
Якщо у вас є фінансові можливості, займіться і зовнішніми змінами. Зробіть ремонт квартири, придбайте нові меблі. Намагайтеся позбутися того, що нагадуватиме про старе життя. Також ви можете зайнятися власною зовнішністю. Змініть імідж повністю. Перед вами постане нова людина, з новою незнайомою життя ю. І вам буде набагато легше перетворювати життя , бачачи в собі зовсім іншу особистість.
5
Змініть своїм звичкам у всьому, навіть у харчуванні. Ви звикли пити вранці каву з вершками? Замініть його зеленим чаєм. Всю життя насолоджувалися читанням детективів? Спробуйте наукову фантастику. Кожен день ви відправляєтеся на роботу по одному і тому ж маршруту? Змініть його.
6
Згадайте ваші не виконані бажання і втілити їх в життя . Мріяли про великий спорт? Звичайно, навряд чи ви зможете стати чемпіоном тепер, але ніхто не завадить вам віддатися захопленню і записатися у спортивну секцію.
Зверніть увагу
З чого почати? Легко сказати «Змінити життя на краще». А якщо все валиться? А якщо мені вже 40 років? А якщо спробувати? Хоча б з почуття впевненості в тому, що завтра життя не кінчається і треба у всьому розібратися.
Корисна порада
Як змінити своє життя? Перш за все, потрібно починати з думок. Як працювати з думками, читайте тут. Зміна думок дає зовсім інше світосприйняття. Для тих, хто вирішив і хоче змін в своєму житті потрібно просто почати писати свою історію не залежно від вашого віку. Насправді зміни в своєму житті потрібно починати зі слів «Я повинен» І запастися терпінням, адже за одну ніч змінити своє життя не вдасться, але вдасться змінити її напрямок.