Як спекти картоплю в мікрохвильовці. Як приготувати картоплю в мікрохвильовці.

Печена картопля - улюблене блюдо багатьох. Крім своїх смакових якостей, він цінується і завдяки дієтичним властивостям, адже запікання, на відміну від інших способів приготування, дозволяє зберегти більше вітамінів і мікроелементів. Швидко і легко спекти картоплю можна в мікрохвильовці .
Вам знадобиться
    • кілька картоплин;
    • скляна або пластикова посуд
    • придатна для використання в мікрохвильовці.
Інструкція
1
Вимийте стільки картоплин, скільки плануєте приготувати. Злегка обсушити їх рушником, серветкою або ж просто залиште на деякий час, щоб вода встигла стекти.
2
Проколіть шкірку картоплі в декількох місцях виделкою. Це необхідно для того, щоб в процесі приготування виходив пар. Якщо пропустити цей крок, шкірка розтріскається.
3
Підготовлений картопля покладіть в ємність, придатну для СВЧ, і поставте в мікрохвильовку. Кришкою ємність накривати необов'язково.
4
Встановіть перемикач потужності мікрохвильовки на максимальне значення, а таймер - на 4-5 хвилин. Якщо у вашій мікрохвильовці передбачено кілька автоматичних режимів (наприклад, «Розігрів», «Гриль», «Розморожування» і т.д.), виберіть режим, найбільш близький до приготування в духовці. Натисніть кнопку «Старт».
5
Коли пролунає сигнал таймера, відкрийте мікрохвильовку і обережно переверніть картоплини. Ні в якому разі не робіть цього голими руками - так ви ризикуєте отримати опік. Закрийте дверцята мікрохвильовки і знову встановіть таймер на 3-5 хвилин.
6
Після сигналу таймера перевірте готовність картоплі за допомогою ножа або виделки. Як правило, 10 хвилин цілком достатньо, щоб він пропікся і став м'яким. Якщо печена картопля готовий - опустіть його на хвилинку в холодну воду, тоді вам буде легше очистити його. Якщо ж, на вашу думку, блюдо ще не готове, знову переверніть картоплини і поставте ще на кілька хвилин в мікрохвильовку.
7
Подавайте печена картопля, знявши шкірку або розрізавши його навпіл. Не забудьте посипати сіллю і покласти на кожну таку половинку шматочок вершкового масла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xcn14CeltG4
Зверніть увагу
Картопля в мікрохвильовці може пропектися нерівномірно, якщо ви забудете перевернути його або візьмете картоплини різних розмірів.
Корисна порада
Такий рецепт картоплі в мікрохвильовці нагоді і в тому випадку, якщо вам необхідний картопля "в мундирі" для будь-якого салату.