Як видалити косинку.

Видалення пасьянсу «Косинка» в операційній системі Windows XP не є найпоширенішою операцією, але може бути виконано стандартними інструментами OS і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows XP;
  • - інсталяційний диск Windows XP.
Інструкція
1
Вставте завантажувальний диск Windows Xp в дисковод.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції видалення стандартного пасьянсу «Косинка».
3
Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і натисніть кнопку «Установка компонентів Windows».
4
Вкажіть розділ «Стандартні та службові програми» в діалоговому вікні «Майстер компонентів Windows» та натисніть кнопку «Склад».
5
Застосуйте прапорець на полі «Ігри» для установки всіх стандартних ігр та натисніть кнопку OK для виконання команди. Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
6
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і застосуєте прапорці на полях бажаних ігор в списку для установки деяких з пропонованих стандартних ігор. Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, підтвердіть виконання команди повторним натисканням кнопки OK і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Далі».
7
Зніміть прапорець на полі «Ігри» та натисніть кнопку OK для видалення всіх стандартних ігор. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання операції.
8
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і на полі «Косинка» у списку ігор, залишивши в недоторканності прапорці на полях всіх інших ігор, для видалення тільки пасьянсу «Косинка». Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, виконайте повторне натискання тієї ж кнопки для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
9
Зверніть увагу на фон прапорця: білий фон означає, що встановлені всі стандартні ігри, сірий фон символізує, що встановлені одна або кілька ігор. Дії з видалення обраної стандартної гри залишаються незмінними.
10
Виконайте перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
За умовчанням в Windows XP включені стандартні ігри: «Косинка», «Павук», «Сапер», «Солітер», «Черви» і «Пінбол».