Як усунути несправність в пральній машині.

Сучасні пральні машини є складною технікою, для ремонту якої необхідні професійні знання, навички та досвід. Слід пам'ятати, що самостійний некваліфікований ремонт пральної машини може призвести до її повного виходу з ладу. Однак, якщо з тих чи інших причин у вас немає можливості звернутися в сервісний центр, можна спробувати усунути деякі несправності самостійно.
Вам знадобиться
  • - плоскогубці;
  • -гаечние ключі;
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - тестер;
  • - викрутка;
  • - «кусачки»;
  • - ліхтарик
Інструкція
1
Пральна машина не зливає водуПрічіной такої несправності може стати засмічення деяких деталей пральної машини. А саме - сифона, зливного шланга або його фільтра. Також можлива несправність самого зливного насоса.Открутіте фільтр зливного насоса, що знаходиться внизу на передній панелі пральної машини. Відкручувати фільтр слід дуже акуратно, попередньо підставивши під нього ємність для зливу води. Злийте воду. Якщо фільтр засмічений - прочистите його. Візьміть ліхтарик і посвітити в отвір за фільтром. Ретельно перевірте крильчатку насоса і, при необхідності, вийміть сторонні предмети.Еслі після зняття фільтру злити всю воду з пральної машини не вдається - значить стався засмічення патрубка, що з'єднує насос з баком пральної машини. Відкрутіть за допомогою викрутки гвинти, що з'єднують «равлика» з корпусом пральної машини. Від'єднайте кінець патрубка, прикріплений до «равлику». Акуратно очистіть патрубок і приєднайте його назад до «равлику» .Проверьте справність зливного насоса. Для цього підключіть машину до електромережі і виберіть програму «злив» або «віджимання». Посвітити ліхтариком в отвір фільтра і переконайтеся в тому, що крильчатка насоса обертається. Якщо обертання не відбувається - насос необхідно замінити.
2
Пральна машина не набирає водуПрічіной такої несправності можуть служити поломка Тена, впускного клапана або зливного насоса.Проверьте ТЕН. Для цього необхідно зняти бічну панель пральної машини і перевірити нагрівальний елемент за допомогою тестера. У разі несправності - ТЕН підлягає замене.Проверьте стан впускного клапана. Для цього необхідно перекрити воду і відкрутити наливний шланг. При необхідності прочистіть сітку впускного клапана або замініть его.Убедітесь в тому, що система зливу не забите. При необхідності прочистіть її. Перевірте працездатність насоса. При необхідності замініть його.
3
Пральна машина не откриваетсяПрічіной цієї несправності може бути поломка пристрою блокування люка або ручки люка.Демонтіруйте верхню панель пральної машини. Намацайте фіксуючий язичок блокування люка, відведіть його в сторону і відкрийте дверцята люка. Від'єднайте праву частину манжети люка, відкрутіть саморізи і витягніть блокування люка. Замініть блокіровку.В разі поломки ручки люка необхідно зняти люк з петель. Відкрутіть саморізи, що фіксують дві половини пластикового обода, та послабити їх. Встановіть нову ручку і зберіть все в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Перед початком ремонту необхідно відключити пральну машину від електричної мережі.