Як вибрати однофазний стабілізатор напруги.

Вибрати потрібну модель стабілізатора дійсно складно. Проблеми з електромережами бувають різні. Устаткування для захисту від нестабільностей повинно відповідати певним перешкодам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - тестер;
  • - стабілізатор напруги.
Інструкція
1
Визначте характеристики можливих проблем у вашій системі електромереж. Заміряйте напруга - воно може бути підвищеним або заниженим. Зверніть увагу на скачки і провали в мережі, на наявність спотворення по фазах. Розгляньте характеристики і можливості однофазних стабілізаторів. Врахуйте вихідну потужність пристрою, робочий діапазон. Зверніть увагу на можливість роботи стабілізатора в екстремальних умовах, не забудьте про габарити. Вивчіть схему підключення стабілізатора , потужність підключається приладу. Ця інформація є в інструкції по експлуатації або паспорті пристрою.
2
Стабілізуйте всю систему електромереж в будинку. Використовуйте комбінацію трьох або однофазних моделей. Вибір стабілізаторів залежить від сукупної потужності всіх пристроїв в квартирі. Розрахуйте параметри електричного обладнання. Для точності виміряйте апаратуру спеціальними приладами - тестером або мультиметром.
3
При розрахунку показників враховуйте повну потужність пристроїв. Ця величина вказується в вольт-амперах (ВА). Вибирайте стабілізатор так, щоб запас потужності становив не менше 20% від всього навантаження на систему. Техніка працюватиме в щадному режимі. Новий стабілізатор через кілька місяців активної експлуатації купувати не доведеться. При виборі стабілізатора враховуйте його основні функції: - стабілізація напруги; - захист від стрибків напруги; - захист устаткування від короткого замиканія.Некоторие моделі однофазних стабілізаторів володіють такими параметрами, як можливість зміни порога захисту, установка вихідного напруги в 220В, оповіщення за допомогою звуку, захист від перегріву, самодіагностика. Ціна таких стабілізаторів вище, ніж вартість моделей простіше.
Зверніть увагу
Реальне споживання потужності деякими приладами може відрізнятися від даних в паспорті пристрою.
Корисна порада
Не женіться за занадто потужними пристроями. Зверніть увагу на прості дешеві моделі.