Як вирощувати квіти для продажу. виращеваніе квітів у теплицях.

Вирощування квітів на продаж - це виробництво, що припускає певну стабільність умов. Для приватного квітництва добре підійдуть невеликі оранжереї, теплиці, розміщені на присадибних ділянках, горищних приміщеннях власних будинків, дач. При цьому важливо дотримуватися технічні умови.
Інструкція
1
Вирощують квіти в теплиці. Це дозволить продовжити період цвітіння. Використовуйте теплі, опалювальні приміщення для вирощування квіткової розсади з насіння, або для підрощування готової розсади. Навесні любителі квіткових клумб з великим задоволенням розкуплять у вас розсаду. Це гарна підмога для сімейного бюджету. Дуже добре купують айстри, іпомеї, чорнобривці, шафрани, петунії.
2
Якщо ви вирішили влаштувати оранжерею в горищному приміщенні приватного будинку або дачі, зміцните дах, ретельно закладаючи щілини.
3
Оберіть сонячну сторону, розкрийте частина даху над вибраними вами місцем, засклити цю частину. Це дозволить збільшити потік сонячних променів. Використовуйте для цього склопакети. Вони дозволять регулювати світло, тепло, провітрювання. Оснастите склопакети жалюзі для того, щоб можна було вберегти квіти від палючих сонячних променів.
4
Потім приступайте до внутрішнього обладнання горищних теплиці. Викладіть ящики всередині целофаном, поліетиленовою плівкою, поставте їх на підставки. Передбачте водовідведення, щоб вода стікала з ящиків після поливу.
5
Додайте розсаду в оранжереї з розрахунку, приблизно, на 1 квадратний метр до 100 маргариток, до 30 фіалок або до 25 нарцисів. Краще починати квітковий бізнес з невибагливих рослин, потім можна перейти до більш складних сортам - трояндам, тюльпанів.
6
Цибулини тюльпанів висадіть в кінці лютого через кожні 5-10 сантиметрів один від одного. Протягом місяця в теплиці має бути тепло й темно. Слідкуйте за тим, щоб грунт був вологим. Ця умова необхідно виконувати до сходів.
7
прочиняє жалюзі, вікна, підтримуйте температуру приблизно 10 градусів в період формування квітки, а коли з'являться бутони, забезпечте доступ сонячного світла.
8
Поливайте і стежте, щоб тюльпани не перегріватися. Ідеальна температура в момент цвітіння - 15-20 градусів. На початку березня тюльпани готові до реалізації.
Тюльпани досить прості у вирощуванні навіть для новачків, варто лише слідувати спеціальним інструкціям. Так як для повноцінного розвитку квітів необхідна постійна температура, їх краще вирощувати в теплиці. Тюльпани можуть розмножуватися трьома способами: насіння, традиційні цибулини і дітки. Вирощуйте тюльпани в теплиці і радуйте своїх рідних і близьких красою цих ніжних квітів не тільки навесні і влітку, а й взимку.
Вам знадобиться
  • - цибулини тюльпанів,
  • - теплиця,
  • - пісок,
  • - перегній.
Інструкція
1
Якщо розмножувати тюльпани за допомогою насіння, квітів доведеться чекати дуже довго, тому що вперше вони зацвітуть тільки через п'ять років. Цей спосіб найчастіше використовується в наукових цілях для схрещування та отримання нового сорти тюльпанів. Для повноцінних квітів необхідні цибулини, які зберігають у темному прохолодному місці до висаджування ранньою весною в теплицю.
2
Проте варто пам'ятати певне правило цвітіння: з моменту посадки цибулин і до їх цвітіння проходить близько двох місяців. Цибулини повинні бути щільні і великі, не менше трьох сантиметрів у довжину.
3
Грунт вимагає особливої підготовки, оскільки тюльпани ростуть найкраще в суміші піску, землі та перегною. Для цього береться 40% перегною і по 30% землі та піску.
4
Висаджувати цибулини потрібно по три штучки, але таким чином, щоб вони не стикалися. Верхня частина цибулини повинна трохи виглядати з землі, повністю закопувати їх не потрібно. Якщо зробити так, то процес росту рослини піде набагато швидше.
5
Теплиця повинна бути оснащена спеціальним термодатчиком, який буде регулювати і контролювати температурний режим. Необхідно підтримувати постійну температуру в 12 градусів, саме вона вважається оптимальною для вирощування тюльпанів у теплиці.
6
Поливати тюльпани потрібно водою, нагрітою також до дванадцяти градусів. Якщо ви використовуєте воду з водопроводу, її потрібно відстоювати кілька діб для того, щоб випарувалися різні хлорні сполуки. Грунт повинен бути постійно вологим, але не сухим і не дуже мокрим.
7
Після того, як квіти відцвітуть або ви їх зріжете, не припиняйте догляд за рослинами. Продовжуйте їх поливати до тих пір, поки вони повністю не зів'януть, так як в цей момент відбувається дозрівання цибулин, які потрібно буде викопати, обсушити і відправити на зберігання. Наступної весни ці цибулини можна висадити на ділянці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3EXlc_xoeYs
Зверніть увагу
Але сучасні технології дозволяють тепер вирощувати цю квітку практично цілий рік. Тюльпани відноситься до кращих вигоночние рослинам. А влітку тюльпан впадає в стан глибокого спокою, але спокій цей тільки удаваний: в материнській цибулині за цей час формується новий квітка. Успіх вирощування тюльпанів залежить від правильного вибору місця посадки і відповідної підготовки грунту.
Корисна порада
Тому невгамовні ентузіасти знаходять способи «оживити» зиму, вирощуючи барвисті весняні квіти на підвіконнях. Серед цибулинних, що користуються популярністю для зимової вигонки, тюльпани займають не останнє місце. Важлива умова вдалого вирощування тюльпанів в домашніх умовах - підготовка посадкового матеріалу. Якщо ви будете брати його зі свого саду, викопуйте тюльпани, як тільки у них почнуть жовтіти листя.