Як завести в мороз машину з коробкою автомат.

В холодну пору року не кожен автомобіль, залишений на вулиці, легко заводиться. Особливо це стосується машин з автоматичної трансмісією. Їх власникам готуватися до наступу зими потрібно більш ґрунтовно.
Вам знадобиться
  • - присадка для палива;
  • - шнури- «прикурювача»;
  • - ефір для запуску мотора в холодну пору року.
Інструкція
1
До настання зими обов'язково замініть моторне масло. Використовуйте тільки перевірені якісні марки, підходящі для автомобіля того типу, який є у вас. Якщо акумулятор служить більше трьох років, придбайте новий. Те ж саме зробіть, якщо він барахлить.
2
Використовуйте паливні присадки. Їх існує безліч. Вибирайте ті, які покращують характеристики займання холодного бензину. Однак при температурі мінус тридцять два градуси паливо втрачає свої властивості. Тому в особливо морозні ночі не врятує навіть додавання присадок. Ставте машину на цей період в гараж.
3
Починайте запуск двигуна з включення на дві-три хвилини ближнього світла фар. Це дозволить електролітам в акумуляторі розігрітися, що значно підвищить ємність батареї, і вона зможе провернути холодний двигун.
4
Якщо всі спроби запуску мотора закінчилися невдачею, зробіть вприскування в усмоктувальний колектор невелика кількість ефіру. Це рідина зі спеціальним складом, призначена для полегшення пуску двигуна в холодну пору року. Придбати його можна в будь-якому магазині, що торгує автозапчастинами.
5
В крайньому випадку, якщо двигун відмовляється заводитися, скористайтеся шнурамі- «прикурювача». Попросіть власника сусідньої машини допомогти вам і дозволити підзарядити акумулятор від його «залізного коня». Закріпіть «крокодильчики» на клемах батареї свого і сусіднього автомобіля. Заведіть мотори.
6
Якщо сусідів по стоянці поруч немає, доведеться віднести акумулятор в будинок. Залиште його в теплому місці на два-три години. Цього часу має вистачити для відновлення потужності нового акумулятора.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що заводити з буксира можна тільки автомобілі з механічною коробкою передач. Для машини-автомата використання подібного способу заборонено.