Як вибрати led телевізор. Як вибрати телевізор на світлодіодах.

Серед різноманіття сучасних телевізорів буває досить складно вибрати відповідний саме для нас ТВ, щоб він виконував потрібні нам функції, відповідав певним габаритам і вписувався в інтер'єр квартири. Хоча ЖК-телевізори досить популярні, LED не поступаються їм рівню контрастності і охопленням кольорів.
Інструкція
1
LED-технології маю переваги над популярним ЖК. По-перше, це глибокий чорний колір. По-друге - більш широкий колірний спектр. По-третє - підвищене співвідношення контрастності. І в четвертих, світлодіодне підсвічування нового поколенія.Для початку визначте, яка діагональ екрану вам до душі. LED-телевізори звичайно встановлюються в головних кімнатах з великою площею, в залах і віталень. Моделі менше 42 дюймів практично не надходять у продаж. При цьому, якщо ви будете сидіти на невеликій відстані від ТБ або використовувати на ньому ігрові приставки, велику діагональ теж брати не варто. Перевірте, чи є у телевізора функція Full HD і HD Ready, якщо ви збираєтеся дивитися відео високої чіткості. Якщо перед екраном буде розташовуватися вся сім'я, LED-телевізор - кращий вибір, в порівнянні з ЖК, т.к. LED має максимально широкий кут огляду.
2
Дизайнерське рішення корпусу телевізора також відіграє значну роль. Підберіть колір корпусу, максимально гармонує з декором кімнати, де буде розташовуватися телевізор. Це може бути не просто нудний матовий чорний, але і глянсовий чорний - більш свіжий і привілейований. Також подумайте над сріблястим, білим, коричневим та іншими квітами корпусу LED-телевізора.
3
І на закінчення, не забудьте вибрати світлодіодне підсвічування по краях екрану: вона може бути просто білою або RGB-асоційованої, тобто мати безліч кольорів і відтінків. Біле підсвічування - сама економічна, при цьому телевізори з білим підсвічуванням звичайно тонше. Також існують LED-телевізори з технологією Quattron, яка дозволяє перемикатися між чотирма встановленими квітами бічній підсвітку. RGB і Quattron підсвічування гарантують природне перенесення кольорів і високу контрастність.
Зверніть увагу
Сьогодні простори інтернету, ЗМІ та магазинів побутової техніки рясніють написами типу «LED телевізори». Що ж це таке? Як вибрати LED телевізор? І чому це поняття асоціюється з поняттям ЖК-телевізора? Така асоціація виникає не дарма, оскільки LED це нове покоління РК-телевізорів.
Корисна порада
Якщо Ви вирішили придбати новий плоский телевізор, то Ви стаєте перед вибором - жк телевізор (LCD), плазмовий телевізор або LED-телевізор. Це питання вирішити не просто, навіть фахівці, які кожен день можуть оцінювати якість зображення - розходяться в думках і при цьому, кожен може аргументовано відстояти свою точку зору.
В даний час полиці магазинів забиті різними моделями плазмових і рідкокристалічних телевізорів . Щоб не помилитися при виборі підходящої моделі необхідно враховувати кілька основних параметрів.
Інструкція
1
Почніть з вибору діагоналі телевізора. Забудьте про поширене думка, що ТБ будь діагоналі може бути використаний в більшості приміщень. Оптимальна відстань для перегляду телевізора має бути приблизно дорівнює 2.5 діагоналям екрану. Тобто якщо ви бажаєте придбати рідкокристалічний телевізор з діагоналлю 50 дюймів (приблизно 125 см), то необхідно буде розмістити даний ТВ в трьох метрах від глядача. В іншому випадку можуть бути помічені зернистості екрану, і очі будуть сильно втомлюватися при тривалому перегляді.
2
Друга характеристика, на яку слід звернути увагу, це максимальний дозвіл зображення. Не варто гнатися за можливістю перегляду відео з роздільною здатністю Full HD, якщо ви збираєтеся придбати телевізор з діагоналлю 32 дюйма і менше. Різниця між Full HD і звичайним HD на таких дисплеях практично не відчутна. Ви попросту переплатите за таку можливість.
3
З'ясуйте показники глибини кольору і частоти оновлення екрану. Природно, чим вони вищі, тим краще. Але тут є один нюанс: якщо ви не будете підключати до телевізора супутникову антену, ресивер або DVD-привод, то не варто гнатися за цими параметрами. Якість зображення, переданого по «стандартним» каналом залишає бажати кращого. В ідеалі частота оновлення картинки не повинна бути менше 60 Гц для ЖК і 100 Гц для плазмового телевізора.
4
Подумайте про необхідність наявності додаткових функцій і роз'ємів. Багато сучасні телевізори наділені декількома слотами для підключення кабелів HDMI і навіть LAN. Це, безсумнівно, величезний плюс в тому випадку, якщо ви дійсно будете використовувати дані канали. Пам'ятайте про те, що ціна такого телевізора може значно відрізнятися від ціни аналогічної моделі без зазначених роз'ємів.
5
Обов'язково зверніть увагу на тип дисплея. Глянцеві екрани сильно відбивають сонячне світло. Телевізор з таким дисплеєм дуже важко дивитися при прямому попаданні сонячних променів і навіть світла, випромінюваного потужними кімнатними лампами.