Як закрити діалогове вікно. зміна стану окон.закритіе вікон комп'ютера.

Діалогові вікна додатків не є самостійними програмами і призначені для запиту деяких параметрів у користувача. Більшість діалогових вікон є модальними, що не дозволяє продовжувати роботу з додатком до закінчення роботи з діалоговим вікном .
Інструкція
1
Не намагайтеся самостійно відкрити якесь діалогове вікно. Ця операція проводиться додатком або операційною системою в автоматичному режимі при виникненні необхідності в запиті деяких даних від користувача.
2
Визначте, чи необхідно зберегти внесені зміни в налаштування програми або операційної системи перед виконанням закриття діалогового вікна.
3
Натисніть кнопку із зображенням «х» у правому верхньому кутку вікна в рядку заголовка при відсутності необхідності збереження вибраних змін. Альтернативним способом закриття діалогового вікна в подібних випадках є натискання функціональної клавіші Esc.
4
Натисніть кнопку OK для збереження внесення змін в налаштування програми або операційної системи. Альтернативним способом закриття діалогового вікна в подібних випадках є натискання функціональної клавіші Enter.
5
Використовуйте кнопку «Застосувати» (за її наявності) для збереження вибраних змін параметрів програми або операційної системи.
6
Пам'ятайте, що вибір, зроблений користувачем, набуває чинності тільки після закриття діалогового вікна, що дозволяє уникнути непродуманих або помилкових рішень.
7
Використовуйте кнопку із зображенням «х» у правому верхньому кутку вікна при зникненні кнопки OK. Подібна поведінка може викликатися необхідністю негайного застосування зміни обраних параметрів. Використання кнопки завершення роботи в таких випадках означає, що стан налаштувань вже необоротно змінилося і відновлення колишніх налаштувань виконано не буде.
8
Використовуйте кнопки «Так» і «Ні» для підтвердження або заперечення заданого додатком або операційною системою питання.
9
Використовуйте кнопку «Допомога» для отримання додаткової інформації за пропонованим дії по зміні налаштувань.
10
Оберіть кнопку «Скасувати» для скасування дії, що викликав появи діалогового вікна. При цьому вікно буде закрито, а параметри програми або операційної системи відновлені.
Корисна порада
Альтернативою кнопках «Так» і «Ні» можуть служити клавіші-акселератори Y і N.
Часом користувачам операційних систем Windows набридає один і той же вид вікон. Його легко налаштувати як без жодних додаткових програм, так і з залученням сторонніх додатків.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - програма, що змінює зовнішній вигляд вікон операційної системи.
Інструкція
1
Змініть діалогове вікно за допомогою стандартних інструментів операційної системи Windows. Для цього клацніть по вільній від ярликів області робочого столу правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості».
2
У вікні, виберіть вкладку «Оформлення». Натисніть кнопку «Додатково». У випадаючому меню виберіть варіант «Вікно», налаштуйте його зовнішній вигляд та натисніть кнопку «Застосувати».
3
Також ви можете змінити параметри інших елементів зовнішнього вигляду системи, для цього по черзі виберіть кожен з них, зробіть необхідні перетворення, після чого натисніть кнопку «Застосувати» і перейдіть до наступного пункту. По завершенні роботи закрийте вікно за допомогою натиснення кнопки «Ок».
4
Змініть зовнішній вигляд діалогових та інших вікон системи за допомогою установки тем оформлення. Для цього скачайте їх з інтернету відповідно типу вашої операційної системи і помістіть в окрему папку на жорсткому диску.
5
Відкрийте властивості робочого столу. Залишаючись на першій вкладці вікна «Теми», натисніть на меню, що випадає і виберіть пункт «Обзор». Вкажіть у вікні шлях до скачаним вами тем, виберіть їх усі, після чого вони автоматично додадуться до списку. Скористайтеся функцією попереднього перегляду перш, ніж застосовувати одну з них. Також збережіть всі зміни.
6
Змініть вид діалогових і інших вікон системи за допомогою програм налаштування зовнішнього вигляду операційної системи. Таких програм дуже багато, багато з них змінюють не тільки вид вікон, а й вид значків файлів і папок. Для цього скачайте вподобане вам додаток, наприклад, Windows (XP, Vista, Seven) Transformation Pack.
7
Встановіть його згідно вказівкам інсталятора і перезавантажте комп'ютер. Перед цим краще всього створити контрольну точку для подальшого відновлення комп'ютера в первісний стан, якщо раптом у вас виникнуть труднощі після інсталяції програми.
Зверніть увагу
Багато програм змінюють значення системних файлів.
Корисна порада
Виконуйте резервне копіювання системних даних перед установкою подібного роду програмного забезпечення.