Як шукати робітників.

Робочі професії залишаються як і раніше дуже затребуваними. У країні перевиробництво офісних працівників і нестача кваліфікованих робочих кадрів досить відчутний. Фахівця високої кваліфікації знайти досить складно. Але якщо вам потрібно знайти робочих , що не володіють високою кваліфікацією для відповідних робіт, то можна скористатися кількома способами.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо вид і специфіка роботи така, що її може виконати будь-яка людина, то звертатися в кадрові агентства немає ніякого сенсу - це дорого, і вони не ставлять на облік людей без освіти і досвіду.
2
Тому почати можна з оголошення в газеті. Не варто публікувати такі оголошення в кожному номері спеціалізованої газети, в якій роботодавці шукають робочих для своїх підприємств або для виконання певного обсягу робіт. Публікуйте його періодично, через 3-4 номера.
3
Дайте запит до міської служби зайнятості. Її працівники зацікавлені в тому, щоб працевлаштувати якомога більше народу, тому вони будуть направляти до вас усіх, хто хоч трохи відповідає вказаним вами вимогам.
4
Набір робочих можна оголосити і через інші засоби масової інформації. Досить ефективно працює таке оголошення, як біжучий рядок, яку місцева телевізійна компанія може транслювати по будь телевізійній програмі. У ній досить повідомити, що вам потрібні робітники певних спеціальностей або різноробочі, і вказати номери телефонів відділу кадрів.
5
Таке повідомлення ви можете безкоштовно або за невелику плату розмістити і в інтернеті. Як не дивно, багато охочих знайти таку роботу вже досить вільно користуються цим джерелом інформації.
6
Зайдіть в професійно-технічні училища, які готують робочих потрібної вам спеціальності, поговоріть з їх випускниками.
7
Ще один непоганий спосіб - повісити на будівлі підприємства банер з оголошенням про прийом на роботу. Його розміщення, може бути, доведеться узгодити з місцевою адміністрацією, яка іноді відносить їх до реклами. Це питання вам слід уточнити з чиновниками.
8
Врахуйте, що, навіть якщо та діяльність, для якої вам потрібні робітники, які не припускає високої кваліфікації, вам все одно необхідно поставитися до набору робочої сили досить серйозно. Краще, якщо начальник відділу кадрів проведе з кожним додаткову співбесіду або тестування, щоб на попередньому етапі відсікти явних прогульників і нероб.