Як відредагувати ярлик.

Ярлик - це файл, який сприймається системою як посилання на запуск будь-якої програми або документа. Властивості ярликів на робочому столі Windows доступні для редагування користувачем - є можливість змінювати як зовнішній вигляд цих елементів, так і містяться в них посилання на файли разом з додатковими параметрами їх запуску.
Інструкція
1
Клацніть потрібний вам ярлик на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть у випадаючому контекстному меню пункт «Властивості». В результаті відкриється окреме вікно з настройками, що містить кілька вкладок, з яких активна буде вкладка « Ярлик ».
2
Додайте потрібні ключі до заслання в полі «Об'єкт» - саме цю операцію найчастіше мають на увазі під виразом «відредагувати ярлик». Це поле містить повний шлях до файлу, укладений в лапки. Потрібні ключі слід додавати в кінець цього запису, після закриває лапки, відокремивши ключ пропуском. Самі ключі, якщо їх декілька, теж зазвичай розділяються пробілами. Натисніть кнопку «OK» після закінчення редагування запису в полі «Об'єкт». Якщо ви допустили якусь помилку в форматі запису в цьому полі, то система не стане зберігати зміни, а виведе відповідне повідомлення. Для скасування всіх внесених змін натисніть клавішу Esc, і система закриє вікно редагування властивостей ярлика, залишивши їх у початковому вигляді.
3
Натисніть кнопку «Змінити значок», якщо метою редагування ярлика є зміна його іконки. У вікні буде поміщений список зображень, що міститься в самому файлі, на який вказує посилання в ярлику. Ви можете вибрати один з них, або клацнути по кнопці «Обзор» і вибрати інший файл. Зображення можуть міститися в виконуваних файлах (розширення exe) або бібліотеках ресурсів (розширення dll). Крім того, ви можете вибрати файл іконки з розширенням ico, який при бажанні можна виготовити і самостійно або підібрати з великої кількості варіантів, які розповсюджуються через інтернет.
4
Виберіть у спадному списку «Вікно» рядок «Розгорнуте на весь екран», якщо є необхідність запускати додаток в повноекранному режимі.
5
Клацніть поле «Швидкий виклик» і натисніть потрібну клавішу, якщо потрібно запускати додаток, зіставлене цьому ярлику, за допомогою гарячих клавіш. Поєднання клавіш буде в обов'язковому порядку включати комбінацію Ctrl + Alt на додаток до натиснутою вами клавіші.
Створювати ярлики дуже зручно, так як це дозволяє миттєво відкривати потрібні вам програми і будь-які інші файли, які можуть бути розкидані по всьому жорсткому диску комп'ютера. За допомогою ярлика можна відкривати ці файли, проробивши мінімум дій. Необов'язково заходити в папку, де знаходиться файл, можна просто створити відповідний ярлик для його запуску.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб додати ярлик на робочий стіл - це натиснути по файлу правою клавішею миші, для якого ви хочете його створити. У контекстному меню виберіть «Відправити». Виникне додаткове меню, в якому потрібно клікнути по рядку «Робочий стіл (створити ярлик)». Таким способом можна додавати ярлики не тільки окремих файлів, але і цілих папок. Натиснувши по ярлику папки, ви отримаєте доступ до всіх файлів, які знаходяться в ній.
2
Також бувають випадки, що потрібно отримати доступ до потрібного файлу дуже швидко. Але щоб скористатися ярликом, потрібно згорнути всі вікна або працюючі додатки. У таких випадках зручніше за все створити ярлик на панелі швидкого запуску. Для цього натисніть правою кнопкою мишки по порожньому місці на панелі завдань. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть команду «Властивості». Відкриється меню панелі задач, де поставте галочку навпроти рядків «Відображати панель швидкого запуску» і «Відображати панель задач поверх інших вікон». Потім натисніть «Застосувати».
3
Тепер вибираєте потрібний ярлик. Затискаєте на ньому ліву кнопку мишки і перетаскуєте вниз на панель задач. Ярлик доданий на панель швидкого запуску.
4
Також крім файлів і папок можна створювати ярлики для виключення і перезавантаження комп'ютера. Це дозволить вимикати ПК в швидкому режимі. Натисніть правою кнопкою мишки по порожньому простору робочого столу. У виниклому меню клацніть мишкою по команді «Створити». З'явиться додаткове меню, в якому виберіть «Створити ярлик». У вікні введіть Shutdown.exe -r для перезавантаження комп'ютера, а для його виключення - Shutdown.exe -s. Після того як ви виберете команду для ярлика, натисніть «Далі», а в наступному вікні - «Готово».
5
Ярлики для включення і перезавантаження операційної системи створюються без малюнка. Для того щоб додати іконку для цих ярликів, натисніть по ним правою кнопкою мишки. Потім виберіть «Властивості» і натисніть по вкладці «Змінити значок».