Як підвищити рівень холестерину.

Холестерин є будівельним матеріалом клітин і складається з двох фракцій - ліпопротеїнів з низькою щільністю (так званий поганий холестерин) і високою щільністю (хороший). Він вкрай необхідний для нормального функціонування організму, так як грає велику роль в метаболізмі клітин, а високий рівень ліпопротеїнів високої щільності захищає стінки судин. В нормі вміст «хорошого» холестерину має становити 1-1,5 мммоль на літр.
Інструкція
1
Рухайтеся в активному режимі і з інтенсивним навантаженням. Перед тренуваннями проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви до цього нічим не займалися. Ви можете зайнятися бігом, плаванням, велосипедом, лижами. Необхідно в день тренуватися по 30 хвилин.
2
Готуйте страви з використанням ненасичених жирів (рослинні масла). Тільки 10% добової норми калорій повинні складати тверді (насичені) жири. Кокосова, пальмова олії теж багаті насиченими жирами. За даними експертів маргарин погано впливає на організм. Сучасні виробники додають його в випічку, пряники, печиво, пироги, тісто. Обмежте себе домашньою випічкою, приготовленою з використанням рослинних масел.
3
Вживайте продукти, що містять риб'ячий жир (в ньому високий вміст поліненасичених жирних кислот омега-3). Включення його в раціон підвищує вміст «хорошого» холестерину і знижує рівень «поганого». Омега-3 міститься в рибі, морепродуктах, а також мається на рослинних маслах - рапсовому, кунжутному, горіховому, лляному і в насінні льону.
4
З'їдайте по 30-40 грам мигдальних горіхів, випивайте по стакану кокосового молока щодня, ці продукти також підвищують рівень потрібного холестерину.
5
Віддавайте перевагу пісному м'ясу і дробовому харчуванню.
6
Рослинна дієта з підвищеним вмістом розчинної клітковини (пектин) підвищує рівень ліпопротеїнів високої щільності. Їжте продукти з цілісного зерна, фрукти та овочі щодня.
7
Вживання невеликих доз алкоголю підвищать концентрацію "хорошого" холестерину. Обмежте споживання алкогольних напоїв чаркою горілки або келихом сухого вина в день. Великі дози алкоголю завдадуть непоправної шкоди організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hYYtpm7mLXs
Зверніть увагу
Врахуйте, що атеросклероз може статися при зниженому вмісті ліпопротеїнів високої щільності і нормальному рівні ліпопротеїнів низької щільності. Більше 60% хворих атеросклерозом мають низьку концентрацію потрібного холестерину. «Хороший» холестерин не міститься в продуктах, а виробляється організмом при достатніх фізичних навантаженнях і правильному харчуванні.