Як порахувати суму в Ворді. Як у ворде порахувати суму.

Для роботи з таблицями в популярному офісному пакеті програм Microsoft Office призначений табличний редактор Excel, проте іноді буває необхідно вставити нескладні таблиці в переважно текстові документи. Такі документи більшості користувачів зручніше створювати в іншому додатку з цього пакету - текстовому процесорі Word. Вставка формул для нескладних математичних операцій з числами в осередках таблиць передбачена і в цьому додатку.
Інструкція
1
Відкрийте Microsoft Word і завантажте в нього текстовий документ, що містить таблицю, суму в колонці або рядку якої потрібно розраховувати. Якщо ви ще не створили такої таблиці - зробіть це, скориставшись відповідною кнопкою, вміщеній в групу команд «Таблиці» на вкладці «Вставка» меню текстового процесора. Виберіть у спадному з цієї кнопки списку потрібне число рядків і стовпців, передбачивши і одну клітинку для виведення суми. Створену таблицю відформатуйте, змінивши зовнішній вигляд ліній, а потім заповніть числовими значеннями.
2
Встановіть курсор введення в клітинку, яка повинна містити суму чисел, введених в колонку або рядок таблиці. Потім у групі команд «Текст» на вкладці «Вставка» меню Word натисніть кнопку «Експрес-блоки». У списку команд виберіть рядок «Поле» і текстовий процесор відкриє додаткове вікно.
3
Натисніть кнопку «Формула» - інших кнопок у правому полі цього вікна немає. В результаті відкриється ще одне невелике віконце, де в рядку під написом «Формула» вже буде введений потрібний текст. Якщо ви встановили курсор в крайню справа осередок рядка таблиці, то туди буде поміщений текст = SUM (LEFT) - ця функція підсумовує всі заповнені осередки, що знаходяться зліва від виділеної. Якщо курсор встановлений в нижню комірку колонки, то замість оператора LEFT в цій функції буде вказаний оператор ABOVE. Ви можете самостійно відредагувати це значення, якщо Word помилився, заповнюючи це поле.
4
Виберіть у спадному списку під написом «Формат числа» потрібний варіант форматування, якщо він повинен відрізнятися від того, який використовується текстовим редактором за замовчуванням. Потім натисніть кнопку «OK» і Word вважатиме суму і помістить результат у вказану вами елемент таблиці.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що на відміну від табличного редактора Excel, Word автоматично не оновлюються клітинку з сумою при зміні значень в сумміруемих осередках. Для цього тут використовується окрема команда («Оновити поле»), яка поміщена в контекстне меню, що випадає при натисканні правою кнопкою миші по виділеному в суммирующей осередку значенням.
В калькуляторі тексту сьогодні потребують не лише представники інтелектуальних онлайн-професій - редактори, копірайтери, рерайтери, перекладачі, але всі інші, хто працює серйозно з текстами на комп'ютері. Це можуть бути школярі, студенти, офісні та наукові співробітники. Щоб дотримати всі вимоги до мінімального і максимальній кількості знаків у документі, слід знати, як рахувати в ворде.
Вам знадобиться
  • Команда "Статистика".
Інструкція
1
Виділіть текстову область, в якій ви хочете автоматично підрахувати кількість слів, або інших символів. Потім у верхньому рядку меню перейдіть по вкладці «Сервіс». У списку команд відкрийте службове вікно «Статистика». Там ви зможете відслідковувати кількість рядків, абзаців та інших знаків з пробілами та без, що з'являються в тексті документа.
2
Ознайомтеся зі статистикою символів. Вони представлені у формі списку-лічильника. Якщо вас цікавить кількість текстових знаків у кінцевих виносках, то поставте галочку в нижньому маленькому квадратику «Враховувати всі виноски».
3
У випадку, якщо вам важливо полегшити процес редагування та перерахунку текстових елементів, ви можете встановити зручну плаваючу панель інструментів статистики. Вона стане вашим наочним помічником по тому, як рахувати в ворде. Для цього просто натисніть внизу вікна кнопку «Панель». Наприкінці клацніть «Закрити».
Корисна порада
При використанні Ворда 2007 року випуску клікніть в нижньому лівому кутку редактора команду «Число слів».