Як ходити в солярій.

Бажання мати бронзовий відтінок шкіри цілком виправдано - засмагле тіло виглядає гарніше і здоровіше, загар маскує дрібні дефекти. При відвідуванні солярію слід дотримуватися основних правил, тоді штучний загар принесе тільки користь.
Інструкція
1
Перед тим, як відправитися в кабіну, проконсультуйтеся у співробітника з приводу спеціальних засобів. Підбирайте крему і емульсії в залежності від відтінку і типу шкіри. Перше відвідування солярію обмежте 4-5 хвилинами - ваша шкіра повинна звикнути до ультрафіолетового впливу. Відвідуйте солярій через день - протягом десяти процедур ваша шкіра набуде бажаний відтінок. Надалі підтримуйте результат відвідуваннями раз на тиждень.
2
Ретельно очистіть шкіру від косметики і парфумерних продуктів, їх присутність може привести до небажаного результату і появи плям. Чи не мийтеся безпосередньо перед сеансом - так ви позбавите шкіру природного мастила, і вона може швидко обгоріти. Надіньте спеціальні окуляри, вони захистять не тільки ніжну шкіру повік, а й сітківку від шкідливої дії. Груди захистите наклейками, а волосся - спеціальної шапочкою. Обов'язково надягайте трусики, що не загорайте голяка. Губи також потребують захисту, тому нанесіть на шкіру спеціальну помаду із захистом від сонячних променів.
3
Перед відвідуванням солярію відвідайте дерматолога. З'ясуйте у нього все про протипоказання. Якщо на шкірі з'явилися алергічні висипання або почервоніння неясної етіології, відкладіть сеанс засмаги.
4
Прийміть душ відразу після сеансу засмаги. На вологу шкіру нанесіть живильний крем, щоб уникнути її пересихання і затримати вологу. Випийте склянку свіжовичавленого морквяного соку і трохи полежте.
5
Якщо шкіра трохи обгоріла, відкладіть відвідування солярію до того моменту, поки вона повністю не відновиться. Не ходіть в солярій під час менструації і в ті періоди, коли ви приймаєте ліки. Вагітним і годуючим мамам загар в солярії також протипоказаний. Якщо ви застудилися, хворієте грипом або будь-яким іншим вірусним захворюванням, то краще не відвідуйте студію засмаги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oOMTbvEZYQg