Як зробити квіти з атласу.

Чарівні атласні квіти легко, швидко і приємно робити. Основне в їх виготовленні - фантазія і уява. Ці милі вироби можна носити як прикрасу, декорувати ними одяг і дарувати друзям.
Вам знадобиться
  • - атласна стрічка;
  • - свічка;
  • - запальничка;
  • - лак для волосся;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - намистинка або гудзик;
  • - ножиці;
  • - гумка для волосся.
Інструкція
1
Розріжте атласну стрічку на 10 стрічок по 7 сантиметрів і на 5 стрічок по 4 сантиметри.
2
Виріжте з кожного шматочка пелюстки: 10 штук - побільше, 5 - поменше.
3
Поставте на блюдо свічку, запаліть і приступайте до обробки країв. Це дозволить майбутньому квітці не обсипатися і не розвалитися. Обережно піднесіть до свічки пелюстка на відстані 2 сантиметри і потихеньку наближаємося до полум'я. Слідкуйте за краями, вони не повинні переплавитися і поміняти колір.
4
Надайте пелюстці форму для того, щоб квітка виглядав живим і реалістичним. Пелюстка піднесіть зверху над полум'ям, не забуваючи про те, що можна пропалити матеріал. Тому наближайте пелюстка дуже обережно, потихеньку. Пелюстка химерно зігнеться. Нагрівайте обидва краї пелюстки - верхній і нижній.
5
Має вийти 15 лепесточков. Кожен окропити лаком для волосся з обох сторін, щоб зафіксувати результат. Викладіть на рівну поверхню і дайте просушитися. Коли пелюстки висохнуть, приступайте до збірки квітки. Візьміть залишки атласної стрічки. Потрібен невеликий квадратик тканини, близько трьох сантиметрів. Обпечуся у нього краю, щоб не розвалилася основа. Квітка буде виглядати ефектніше, якщо замість атласного взяти шматочок сітчастого матеріалу. У цьому випадку обпалювати краю не треба. П'ять пелюсток пришити до основи по колу.
6
Наступний ряд з 5 пелюсток пришити тим же чином, але розташовуйте їх на проміжках в пелюстках попереднього ряду. Аналогічним чином вступите з рештою п'ятьма маленькими пелюстками. Пришийте сердцевінку (намистину або блискучу ґудзик). Трохи потисніть квітка в руках, щоб він ще більше сформувався. Знову збризніть його лаком, затисніть в кулак і обсушіть феном. Квітка готовий.
Зверніть увагу
При роботі з вогнем свічки будьте вкрай обережні, атлас може швидко спалахнути.
Корисна порада
атласні квітами можна прикрасити святковий стіл, перев'язати ними серветки.