Як знизити високий пульс. Високий пульс причини.

В нормі частота пульсу буває 60-80 ударів на хвилину і відповідає частоті скорочень серцевого м'яза. Вважають пульс пальпіруя променеві артерії на обох руках. Вони повинні мати однакову частоту. Дослідження пульсу дає можливість отримати відомості про роботу серця і кровообігу.
Інструкція
1
Високу частоту пульсу можуть викликати зовнішні причини, такі як тривале перебування на ногах, фізичне навантаження. Якщо ви займаєтеся спортом, то переглянете свою тренувальну програму, змініть силовий режим.
2
Проконсультуйтеся з лікарем, якщо високу частоту пульсації провокує прийом лікарських препаратів.
3
Відмовтеся від шкідливих звичок, куріння, переїдання, алкоголю. При усуненні цих причин частота пульсу повертається в норму. Припинення паління є значущою зміною способу життя для запобігання серцево-судинних захворювань.
4
Обмежте споживання кухонної солі до 5 г в день. Дослідження показують, що чим більше людина з'їдає солі, тим вище рівень систолічного тиску. Можна використовувати санасол замість звичайної солі до 3 г на день.
5
Приймайте заспокійливі засоби після емоційної напруги. Настоянка валеріани, пустирника, м'яти допомагають знизити високий пульс після перенесеного стресу.
6
Будьте уважні, якщо пульс частішає до 90 ударів в хвилину в стані спокою - він може бути симптомом тахікардії, який в свою чергу є ознакою іншого складного захворювання серцевого м'яза. Це буває при міокардитах, серцевій недостатності. Зверніться до кардіолога, щоб з'ясувати причини появи тахікардії. Приймати препарати для зниження високої частоти скорочення серця буває недостатнім.
7
Викликайте швидку допомогу, якщо пульс підвищився до 200 ударів на хвилину. До приїзду лікарів проведіть наступні процедури. Викличте блювотний рефлекс. Глибоко вдихніть і різко видихніть із закритим ротом. Натиснете з застосуванням середньої сили на очне яблуко в районі внутрішнього кута на кілька секунд. Проведіть масаж шиї в області визначення пульсації сонної артерії з правого і потім з лівого боку. Літнім людям такий масаж не рекомендується.
8
Високий пульс є тривожним сигналом для людини, що піклується про своє здоров'я. Зверніться до лікаря для проходження комплексного обстеження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z_b5a5giDyI
Зверніть увагу
Частота пульсу змінюється з віком. У новонароджених він буває до 140 ударів на хвилину, до шести років пульс спускається до 100 ударів, до 18 років наближається до дорослого нормі. Жінки мають більш частий пульс, ніж чоловіки - на 6-8 ударів.