Як удобрювати кімнатні рослини.

Фахівці вважають, що не можна недооцінювати роль збагачення грунту для кімнатних рослин мінералами і мікроелементами. Для того, щоб квіти радували око, давали пишну зелень і добре плодоносили, важливо грамотно вибрати і використовувати необхідні добрива.
Інструкція
1
Для найбільш ефективного застосування добрив спочатку ознайомтеся з правилами внесення мікроелементів: - не перевищуйте разову дозування, зазначену на етикетці добрива, дотримуйтесь закону «краще менше, ніж більше»; - удобрюйте квіти в міру необхідності: в період вегетації збільште кількість підгодівель до 2-4 разів на місяць, а в період спокою припиніть додавати мінерали зовсім; - зменшіть кількість внесених добавок, якщо рослина перебуває в мало освітленому приміщенні, так як велика вірогідність не повного засвоювання елементів і засолювання ґрунту, - Не підгодовуйте хворі, які перебувають в стані спокою або НЕ укорінені рослини ; - не підживлюють кімнатні квіти в дуже жарку погоду з невеликим відсотком вологості повітря.
2
Ретельно зволожите земляний ком, протоку грунт водою за 1-2 години до початку підгодівлі. Це необхідно для кращого вбирання грунтом солей і мінералів, а також їх проникнення в коріння рослин.
3
Приготуйте органічні добрива для подкоренного поливу кімнатних рослин. Змішайте свіжий коров'ячий гній з 15 частинами води, дайте перебродити і розбавте теплою водою в співвідношенні 1:10. Пташиний послід проявляє більш агресивні властивості, і щоб рослина не «перегоріло», розбавляйте органіку водою в співвідношенні 1:25. Такі добрива містять ряд важливих елементів для живлення квітів, вони покращують структуру ґрунту, активізують мікрофлору субстрату.
4
Використовуйте готові мінеральні добрива. Порошки і таблетки розчиніть у теплій воді згідно з відповідною інструкцією, при необхідності розбавте водою магазинні мінеральні розчини. За допомогою лійки або розпилювача удобрите кореневу систему, листя і стебла рослини . Палички або гранули, які містять корисні речовини, просто помістіть в грунт. Вони перебуватимуть всередині квіткового горщика протягом довгого часу, поступово передаючи мінерали в субстрат.
5
Розтлумачте шкаралупу сирих яєць і помістіть порошок в воду на 2-3 тижні. Поливайте таким настоєм домашні рослини 1-2 рази на місяць.
6
Змішайте деревну золу з землею в співвідношенні 1:50, посадите в отриманий субстрат кімнатні квіти. Такий ґрунт багата кальцієм, фосфором і калієм. Також використовуйте для поливу настояний протягом тижня водний розчин деревної золи (на 1 частина золи 1 літр чистої води).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lby8XgXLeww