Як бинтувати голеностоп. Як правильно бинтувати стопу.

Іноді при заняттях спортом можна отримати розтяг. Щоб цього не сталося при великих навантаженнях, можна перед тренуванням бинтувати гомілковостопний суглоб. Як же правильно зробити цю процедуру?
Інструкція
1
Якщо є можливість, краще купити в аптеці спеціальний еластичний чохол для голеностопа. На вигляд він нагадує звичайний носок, тільки без пальців і виконаний з еластичного бинта. Це дуже зручно і практично. Але якщо ви не знайшли такий чохол, тоді навчитеся правильно бинтувати голеностоп, щоб під час тренувань не довелося зупинятися і перебинтовувати його.
2
Для цього візьміть еластичний бинт. Вони продаються в аптеці і мають різну довжину. Не варто купувати занадто довгий, півтораметровий буде якраз впору. Починайте бинтувати від основи пальців. Кожен наступний шар бинта повинен на 2-3 см перекривати попередній. Поступово провертайте бинт, поки весь суглоб буде закріплений. Кінець бинта закріпіть спеціальними скобами, які входять в комплект.
3
Якщо ви все ж отримали розтягнення гомілковостопного суглоба, тоді бинтувати ногу необхідно з самого ранку. Тут може підійти і звичайний бинт. Відразу ж вставши з ліжка, забинтуйте їм голеностоп. Розрізавши кінець бинта, зафіксуйте пов'язку. Врахуйте, що бінтуете ви на цілий день, тому пов'язка не повинна сильно віджимати ногу, так як кров не зможе надходити в пальці. Якщо ви побачили посиніння їх, тоді негайно зніміть пов'язку і перев'яжіть трохи слабше. Увечері перед душем пов'язку обов'язково зніміть, щоб нога вночі відпочивала.
4
Намагайтеся тримати розтягнуту ногу якомога вище, тоді відтік крові від суглоба не дозволить розвинутися набряку. Можете також раз на день втирати в хворий голеностоп гель «Троксевазин».
5
Під час лікування щодня робіть перед сном масаж гомілковостопного суглоба. Для цього обома руками розтирайте погладжують рухами голеностоп знизу вгору. Потім захопіть ступню так, щоб великі пальці були на підошві, а решта на підйомі. Акуратно масажуйте ступню великими пальцями руки. Проведіть поплескування по ступні.
6
Виконуйте бинтування голеностопа поки біль остаточно пройде. А надалі проводите зміцнюють процедури для голеностопа: ходіть босоніж по піску, воді, круглому колоді, робіть контрастні ванночки, виконуйте вправи для стопи. І обов'язково носіть зручне взуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xTbhnSaoSMI