Як відновити екран вітання. вікно привітання пуску меню.

Можливі два варіанти входу в операційну систему Windows: класичний вхід і через екран вітання - заставку, яку ви бачите при вході в систему. Ви можете вибирати будь-який з цих способів, якщо у вас є права адміністратора.
Інструкція
1
Щоб відновити екран вітання, з меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління» і знайдіть «Облікові записи користувачів». Клацніть двічі по піктограмі. У розділі «Виберіть завдання» натисніть на посилання «Зміна входу користувачів в систему». У новому вікні відзначте прапорцем пункт «Використовувати сторінку вітання» та натисніть кнопку «Застосування параметрів».
2
Іноді при спробі відновити екран вітання стандартними засобами Windows з'являється повідомлення «Служба клієнта для NetWare виконала відключення екран а ...». Для вирішення проблеми з меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління» і розкрийте піктограму «Мережеві підключення». Викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші миші по іконці «Підключення по локальній мережі» і вибирайте опцію «Властивості». На вкладці «Загальні» у списку компонентів відзначайте пункт «Клієнт для мереж Netware» і натисніть «Видалити».
3
В особливо складних випадках в списку компонентів цей клієнт не відображається, однак при цьому блокує можливість змінити спосіб входу. У вкладці «Загальні» вікна мережевих підключень відзначте пункт «Клієнт для мереж Microsoft» і натисніть «Встановити». У новому вікні за умовчанням відзначений пункт «Клієнт». Натисніть «Додати» і в новому вікні підтвердіть установку кнопкою «ОК». Після цього видаліть клієнт, як описано вище.
4
Відновити екран вітання можна через реєстр Windows. Натисніть «Пуск» і вибирайте «Виконати». В командний рядок введіть regedit. Знайдіть розділ HKLMSOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon. Для цього в лівій частині екран а розкрийте HKEY_LOCAL_MACHINE, потім підрозділи SOFTWARE, Microsoft і т.д. У підрозділі Winlogon в правій частині вікна знайдіть параметр LogonType. Щоб вхід в систему відбувався через екран вітання, значення цього параметра має дорівнювати 1. Відзначте його і в головному меню вибирайте пункти «Правка» і «Змінити». У вікно «Значення» введіть "1".
Відновлення екрана вітання може знадобитися в разі відключення цієї функції системи деякими службами (наприклад, службою клієнта для NetWare). Проведення цієї операції не вимагає спеціальної комп'ютерної підготовки і доступно будь-якому користувачеві операційної системи Windows.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що вхід в систему виконаний через обліковий запис адміністратора комп'ютера. Для цього спробуйте змінити системний час в треї, відображається в правому нижньому кутку екрана монітора комп'ютера. Поява вікна попередження з повідомленням «Недостатньо прав для зміни системного часу» вказує на відсутність у використовуваної облікового запису прав адміністраторського доступу. Використовуйте інший запис або зверніться за допомогою до адміністратора даного комп'ютера.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування».
3
Виберіть пункт «Панель управління» і відкрийте вікно «Облікові записи» подвійним кліком миші на поле компонента.
4
Вкажіть посилання «Змінити спосіб входу та виходу із системи» і застосуєте прапорець на полі «Використовувати екран вітання» для входу користувачів в систему через вікно вітання з необхідністю вибору потрібної облікового запису і введенням пароля.
5
Зніміть прапорець на полі «Використовувати екран вітання» для входу в систему через стандартне діалогове вікно «Вхід у Windows» із зазначенням імені користувача та введенням пароля.
6
Використовуйте альтернативний метод відновлення класичного вікна вітання за допомогою редактора реєстру (тільки для просунутих користувачів).
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виклику інструменту командного рядка.
8
Введіть значення gpegit.msc в полі «Відкрити» та натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
9
Виберіть у списку в лівій частині вікна ключ параметрів зі значенням computer configuration -> administrative templates -> system -> logon.
10
Оберіть значення Always Use Classic logon і переконайтеся, що виставлено значення disable.
11
Перезавантажте систему для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру комп'ютера може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Вхід у систему для комп'ютерів, які є членами мережевого домену, неможливий.