Як вибрати електричний водонагрівач.

Міські жителі щоліта стикаються з проблемою, яка полягає у відключенні гарячої води. Це приносить багато незручностей. Щоб не бути в залежності від комунальних служб, необхідно купити хороший водонагрівач .
Інструкція
1
Електричний накопичувальний водонагрівач являє собою теплообмінний апарат, який здатний виробляти нагрівання води до 75 градусів і підтримувати її в автоматичному режимі. За це відповідає термостат, який виконує вмикання і вимикання нагрівального елементу.
2
При виборі водонагрівача обов'язково з'ясуйте його продуктивність в літрах в хвилину. Найчастіше вона зазначається у проспекті фірми. Зіставте її з звичайним витратою води. Якщо у вас немає можливості порахувати, скільки літрів в хвилину необхідно, то скористайтеся старим, але надійним способом. Візьміть ємність відомого обсягу, включіть душ зі звичним напором і подивіться, за який час повністю наповниться відро. Якщо наповнення відбулося за хвилину, то витрата приблизно складає 8 літрів на хвилину. Якщо ж відро наповнилося за півхвилини, то ви звикли витрачати 16 літрів на хвилину. Саме таким чином визначається потужність водонагрівача, який буде задовольняти ваші потреби.
3
Визначаючись з об'ємом ємнісного водонагрівача, орієнтуйтеся на усереднений разовий витрата теплої води одним человекомм: ванна - 150 літрів, душ - 80 літрів, умивальник - 10 літрів, кухонна мийка - 25 літрів. Ці дані можуть допомогти у виборі зразкового обсягу водонагрівача. Для більш точного вибору обсягу необхідно застосовувати більш складні розрахунки. Також можна визначити витрату води, виходячи з тривалості її використання з урахуванням необхідного напору. За містом люди найчастіше використовують водонагрівачі об'ємом від 100 і до 200 літрів. Для міської квартири вибирайте бойлер об'ємом від 10 до 50 літрів. Він може знизити гостроту проблеми, яка виникає у зв'язку з щорічним річним відключенням гарячого водопостачання.
4
Пам'ятайте, що ви, можливо, будете використовувати одночасно кілька точок, через які подається вода. При виборі водонагрівача зверніть увагу на електропроводку. Воно повинна допускати підключення подібного пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i-JyENwJqd8
Зверніть увагу
Для створення комфортних умов рекомендується використовувати електричні водонагрівачі потужністю від 5 кВт. Якщо умови не дозволяють Вам встановити проточний водонагрівач, то варто звернути увагу на електричні накопичувальні (ємнісні) водонагрівачі. Після цього залишається тільки вибрати водонагрівач з найближчою до цієї цифри ємністю. До речі, найбільш популярні для використання за містом бойлери об'ємом від 100 до 200 літрів.
Корисна порада
Сучасному міському жителю, звиклому до домашнього комфорту, дуже незатишно живеться при відключенні гарячого водопостачання та на невпорядкованій дачі. Закип'ятити склянку води для гоління або приготування гарячого напою не складно. Але нагріти достатню кількість води, щоб прийняти ванну, вельми клопітно. Газові та електричні водонагрівачі допомагають нам вирішувати проблеми комфортного проживання.