Як вирощувати акваріумні рослини.

Якщо ви завзятий акваріуміст і просто розводити рибок вам вже ставати нудно, то саме час зайнятися вирощуванням рослин для акваріума. Це дуже захоплююче заняття, адже створення міні-саду в акваріумі зробить його унікальним.
Інструкція
1
Придбайте декілька варіантів акваріумних рослин в магазині. Обов'язково з'ясуйте особливості того чи іншого рослини , а також вимоги щодо догляду за ним і сумісність з рослини ми іншого типу.
2
Не забувайте, що для того, щоб рослина росло і давало нові пагони, необхідні три складові: мінеральні речовини, вуглекислий газ і світло.
3
Налагодьте освітлення в акваріумі таким чином, щоб воно було максимально яскравим, досить тривалим і мало чим відрізнялося від природного. «Світовий день» акваріумних рослин має становити від 10 до 12 годин. Для того, щоб освітлення в акваріумі було достатньо яскравим, придбайте світильники необхідної потужності - на 1 літр обсягу має припадати від 1,2 до 1, 5 Вт
4
Зверніть увагу також на спектр ламп для освітлення акваріума. Як вважають фахівці, зростанню рослин найбільш сприяють лампи, випромінюючі червоний і жовтий світло. Звичайно, таке освітлення надає погане вплив на очі, з цієї причини лампи червоно-жовтого спектра краще комбінувати, скажімо, з лампами блакитного спектра. За бажанням ви можете збільшити освітлення завдяки відбивачам, які також можна придбати в зоомагазині.
5
Приділіть серйозну увагу і вибору грунту для акваріумних рослин. В якості такого краще використовувати гравій або пісок. Враховуйте також і те, що не всі рослини потребують посадці, існують, наприклад, плаваючі рослини .
6
Садіть рослини так, щоб між ними залишалося достатню відстані, тому краще розташовувати їх в шаховому порядку.
7
Обов'язково використовуйте добрива для акваріумних рослин. Їх можна купити в будь-якому зоомагазині. В гарне добриво обов'язково повинні входити такі речовини як фосфати, нітрати, залізо і калій у великому обсязі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=njbZyDwAP3k
Корисна порада
Розводьте рослини у своєму акваріумі, але пам'ятайте, що крім краси вони служать ще й кормом для риб, тому вміло підберіть ті рослини, які добре підійдуть вашим вихованцям.