Як позбутися від позіхання.

Позіхання супроводжує нас по життю. Часто вона заважає людині вести себе гідним чином, відволікає від бесіди і заважає зосередитися. Раніше вчені вважали, що позіхання викликається тим, що мозку не вистачає кисню. Останні ж дослідження виявили, що причиною позіхання часто стає, як не дивно це звучить, перегрів мозку. Але позбутися позіхання можна.
Інструкція
1
Робіть глибокі вдихи. Щоб прискорити процес теплообміну між своїм тілом і навколишнім вас середовищем допоможе глибоке дихання. Внаслідок цього організм швидше охолоне, а значить і ваш мозок теж швидше прийде в норму.
2
Спробуйте інший спосіб, якщо попередній спосіб позбутися від позіхання не допоміг: можливо, в тому приміщенні, де ви знаходитесь, занадто душно. Тому вийдіть на балкон або прогуляйтеся на свіжому повітрі, на вулиці. Якщо ж це неможливо, просто відкрийте вікно. Для того щоб мозок швидше остудився, відкиньте з чола волосся або зберіть їх в хвіст. Якщо ж позіхання застала вас на вулиці, можна зняти головний убір і відчинити одяг.
3
Прикладіть до лоба холод. Наприклад, дістаньте з холодильника лід, загорніть його в рушник і прикладіть до голови. Або просто добре змочіть обличчя холодною водою.
4
Провітріть кімнату, в якій ви спите. Такий спосіб позбавлення від позіхання підходить в тому випадку, якщо ви не можете заснути і вам здається, що ліжко незручна, а ковдра занадто колюче. Така реакція настає, якщо організм людини занадто перевтомився і не може перейти в стан спокою і відпочинку. Провітрювання кімнати в поєднанні з декількома гімнастичними вправами допоможе зняти напругу. Укупі з цим можна спробувати зробити кілька дихальних вправ: чергуйте глибокі вдихи і повільні видихи протягом декількох хвилин.
5
Ляжте на килимок, зроблений з каучуку або на рогожу, покладіть при цьому під голову анатомічну подушку. У цьому положенні спробуйте зробити дихальні вправи, описані вище. Незабаром ви повинні відчути полегшення.
6
Знайдіть собі цікаве заняття. Можливо, ваша позіхання - це ознака банальної нудьги. Якщо ви сумуєте на нецікавому занятті або семінарі, спробуйте все ж звернути свою увагу на предмет лекції. Можливо, тема розмови лише спочатку здалася вам нудною і нецікавою.
7
Влаштуйте собі короткочасний відпочинок. Для цього варто влягтися в ліжко і постаратися заснути. Ця рада підійде вагітним жінкам, яких часто мучить позіхання. Нетривалий сон допоможе відновити сили і позбавить від позіхання .