Як лікувати алергію у дитини до року. алергия на пір'яні подушки.

Людей, які страждають алергією, у всьому світі стає все більше. Особливо сумний факт, що серед маленьких дітей алергічні прояви також стають частішими. Питання лікування алергії у дитини до року хвилює багатьох мам. В першу чергу треба стежити за своїм харчуванням і харчуванням дитини , а в разі виникнення почервоніння на шкірі або висипу звертатися до лікаря.
Вам знадобиться
  • Лікарські трави та морська сіль.
Інструкція
1
При введенні в раціон харчування дитини нових продуктів стежте за реакцією на них. Зазвичай при годуванні груддю алергічних висипань у дітей не буває, якщо мама дотримується звичайної дієти для годуючих. Алергічну реакцію часто викликає коров'яче молоко, тому спочатку вводять в раціон малюка кисломолочні продукти - сир, кефір, а тільки після двох років - незбиране молоко. Також алергію часто викликають помаранчеві та червоні фрукти і ягоди, риба. При виникненні висипу на шкірі малюка продукт, її викликав, виключіть з його харчування. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо подальшого додавання нових продуктів.
2
Купайте малюка кожен день або частіше, якщо це необхідно, з додаванням у ванну відварів трав (череди, ромашки, дубової кори) і морської солі, щоб висип швидше пройшла і не доставляла йому занепокоєння. Шкіра дитини повинна бути постійно увлаженной - це знімає свербіж. Після ванни намажте шкіру малюка гіпоалергенним дитячим кремом, який довше зберігає шкіру зволоженою, якщо лікар не призначив крем з лікарською речовиною.
3
Якщо у дитини виникають алергічні реакції на шерсть домашніх тварин - не допускайте їх знаходження в дитячій кімнаті, а краще знайдіть їм інших господарів. Можлива алергія на пір'яні подушки - замініть таку на подушку зі штучним наповнювачем. Частіше робіть вологе прибирання в кімнаті малюка.
4
Гуляйте з дитиною якомога більше. Свіже повітря йому необхідний для підтримки високого рівня вмісту гемоглобіну в крові, оскільки обмеження в харчуванні не дають можливості отримати достатню кількість заліза з їжі.
Зверніть увагу
На дітей-алергіків сильно впливає емоційний стан мами і загальний клімат у сім'ї, відносини в родині повинні бути рівними і доброзичливими.
Корисна порада
При частих алергічних проявах вакцинація малюка проводиться за індивідуальним графіку.Начінайте лікувати висип на самому початку, не чекайте більш серйозних проявів, таких як астматичний кашель, в такому випадку звертайтеся до лікаря негайно.