Як скласти список справ.

Існує багато причин, по яких не вдається виконувати всі заплановані справи і одна з них - невміння планувати свій день. Список справ допоможе вам правильно розставляти пріоритети, управляти своїм часом і досягати великих результатів.
Інструкція
1
Визначтеся, де ви будете вести ваш список. Для цього підійде блокнот, телефон, записна книжка, комп'ютер і т.п. При виборі носія враховуйте те, що список має бути завжди у вас на увазі, щоб ви могли б у будь-який час внести в нього правки.
2
Заповнюйте список з самого ранку. Список не повинен бути дуже великим. Вносьте в нього тільки ті справи, які дійсно можна виконати за один день.
3
Розподіліть свої завдання за ступенем їх важливості. Для зручності позначайте справи різними літерами. Наприклад, найважливіші справи позначайте літерою А, справи середньої важливості підписуйте літерою С, а справи мають для вас мінімальне значення позначте буквою D.
4
Вкажіть час виконання кожної справи. Напишіть необхідні примітки і замітки, які допоможуть вам виконати справу швидше і якісніше. Для цього важливо писати примітка не тільки до, а й після виконання справ. По мірі виконання справ записуйте, скільки насправді часу вам довелося витратити на їх виконання.
5
Плануючи тимчасові рамки для справ, не забудьте залишати проміжки для відпочинку. Обов'язково внесіть в список сніданок, обід, вечеря і перерви на чашечку кави.
6
Вносьте в список не тільки справи, які треба, але і які не треба виконувати. Вкажіть все, на що ви витрачаєте занадто багато часу. Наприклад, обмежте час на перегляд телевізора, на спілкування в соціальних мережах і т.п.
7
Якщо вам не вдалося виконати всі заплановані справи, перенесіть їх на наступний день. Проаналізуйте, чому не вдалося виконати все. Можливо ви не врахували важливих нюансів, або помилилися з терміном виконання тієї чи іншої справи. Такий аналіз допоможе вам складати чіткі і реальні плани в майбутньому.
Корисна порада
Не знімайте і не викидайте щоденні списки. Переглядайте їх раз на тиждень. Можливо, ви побачите, що деякі справи варто об'єднати чи спланувати інакше.