Як прикрасити сукню бісером.

Плаття бісером розшивали ще тисячоліття тому, і це лише підтверджує приказку - «Все нове - добре забуте старе». Зараз бісерні прикраси на сукнях найрізноманітніших фасонів і раніше виглядають актуально і яскраво, і якщо якесь плаття здається вам нудним, то варто спробувати оживити його за допомогою оригінальних декоративних елементів.
Інструкція
1
Розшийте плаття окремими бісерінамі. У хаотичному порядку (візерунок в цьому випадку дотримати буде не так-то просто) нашейте на спідницю або корсет бісеріни вподобаного кольору. Комбінуйте їх з намистинами і стразами. Можна пришивати бісер і з паєтками - просмикніть голку з ниткою через пайетку, надягніть на нитку бісеринку, знову пропустите голку з ниткою через тканину.
2
Намітьте спеціальним олівцем для тканини малюнок, який хотіли б вишити. Це можуть бути смужки, картинки, візерунки. Пришивайте бісеріни одну за одною, намагаючись, щоб вони щільно прилягали один до одного, але не затягуйте занадто сильно. Можна підкреслити такі вишиті елементи контурами з тасьми, шнурка або бісерної нитки контрастного кольору.
3
Заготовте бісерну вишивку заздалегідь - використовуйте в якості основи канву або щільну тканину. Так можна зробити цілі вставки з самими різними зображеннями, зробивши вишивку за схемою. Акуратно пришийте вишивку до сукні потайним швом, а краї сховайте під тасьму або шнурок.
4
Сплетіть з бісеру різні фігурки - метеликів, квітів, звірів, а потім пришийте до сукні. Дуже ефектно виглядатимуть маленькі бісерні лілії або троянди, прикріплені до корсета. Такі фігурки можна підвісити до сукні за допомогою бісерних ниток - особливо вдало така прикраса буде виглядати на плаття в етнічному стилі.
5
Розшийте плаття бісерними нитками. На довгі нитки нанизайте бісер, а потім, виклавши їх на тканини бажаним візерунком, акуратно пришийте. Ви можете перехопити нитки тільки в декількох місцях, і тоді у вас вийдуть гарні звисають декоративні елементи.
6
Сплетіть широкі стрічки з бісеру потрібної довжини в будь-який з технік («мозаїка», «полотно», «готична ланцюжок») і прикрасьте стрічками комір, рукава, поділ або пояс сукні.
Корисна порада
Добре, якщо у сукні є підкладка - якщо тканина сукні буде прошита наскрізь, це не тільки зіпсує його зовнішній вигляд з вивороту, а й може створити дискомфорт при носінні.