Як отримати карту Visa Classic. Як покласти гроші на карту віза класик.

Visa Classic - універсальний інструмент для здійснення платежів по всьому світу. Крім того, особовий рахунок, прив'язаний до цієї карті, може використовуватися для нарахування заробітної плати. Для отримання карти Visa Classic виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Прийдіть в будь-яке відділення банку, клієнтом якого ви хочете стати (чи вже є), і напишіть заяву на випуск банківської карти Visa Classic. При заповненні заяви на випуск карти вкажіть своє прізвище, ім'я та по батькові, паспортні дані, а також спеціальне кодове слово, яке використовується для виконання деяких операцій з картою, включаючи її блокування та отримання інформації за операціями в разі потреби. Крім цього, виберіть різновид майбутньої пластикової карти. Вона може бути кредитною або дебетовою. Кредитна карта використовується для зберігання власних коштів і отримання щорічних відсотків по ним, а також надає можливість «йти в мінус» з наступним погашенням кредиту. Дебетова карта може використовуватися тільки як замінник безготівкових коштів.
2
Через десять-дванадцять робочих днів прийдіть в банк і отримаєте свою карту . Зверніть увагу, що разом з картою Visa Classic вам видадуть конверт, в якому вказана інформація про реквізити карти, а також її пін-код. При необхідності при отриманні карти оплатіть готівкою в банку вартість першого року обслуговування картки (оплачувати відразу необов'язково, так як при першому поповненні рахунку необхідна сума спишеться автоматично). При отриманні в банку обов'язково залиште підпис на зворотному боці карти, де наклеєна спеціальна паперова смуга.
3
Після отримання карти оформите спеціальні послуги для банківської карти, такі як смс-інформування, а також доступ до інформації за рахунком через інтернет. Це обійдеться вам в суму від 30 до 60 рублів на місяць. Якщо ви хочете, щоб заробітна плата перераховувалася на вашу нову карту , напишіть відповідну заяву в бухгалтерії вашого місця роботи із зазначенням номера особового рахунку до якого прив'язана карта.
Зверніть увагу
Карта visa підкреслює статус забезпеченої людини, має вищі ліміти зняття готівки, доступна програма знижок. Щоб отримати, треба платити щорічно близько 6000 руб., Як в Ощадбанку, наприклад.
Корисна порада
Як отримати карту VISA. Для отримання карти Visa, коштує всього лише звернутися в будь-яке відділення банку, чиїм клієнтом ви є або хочете стати, маючи при собі документ що посвідчує особу та оформити заяву на отримання карти Visa. Терміни видачі карт варіюються залежно від їх виду.
Visa - американська платіжна система, яка активно використовується в усьому світі. У Росії вона з'явилася в середині XX століття і з того моменту стала ведучою - її приймають майже на всіх підприємствах, де розрахунки проводяться з використанням пластикових карт.
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
Визначте, який тип карти ви хочете оформити. Справа в тому, що з емблемою «Visa» можуть бути як дебетові, так і кредитні карти, а відмінність між першими і другими криється в характері засобів, що знаходяться на рахунку. Відкрити дебетову карту може будь-який повнолітній громадянин, у якого є на руках паспорт. А ось для отримання кредитки банки перевіряють кожне звернення на відповідність їх вимогам. Наприклад, клієнт повинен бути працевлаштований на останньому місці не менше певного терміну і бути не молодше нижньої планки віку, а також не старше верхньої.
2
Ознайомтеся з переліком банків у вашому місті, які відкривають карту Visa. Загальний список можна дізнатися на сайті http://www.banki.ru/, а питання щодо платіжної системи задайте під час дзвінка по телефону або ж особистого візиту до відділення, або ж уточните на офіційному сайті фінансової установи. Втім, система настільки поширена, що навіть перші відвідини навмання обраного філії може виявитися успішним.
3
Заповніть заяву на випуск карти. До речі, можна залишити онлайн-заявку на сайті, але при цьому врахуйте, що в разі винесення заочного рішення на вашу користь вам, швидше за все, запропонують проїхати у відділення і підписати всі необхідні папери. Тому якщо ви плануєте відкрити дебетову карту, то краще відразу звернутися в банк.
4
Візьміть з собою документ, що засвідчує особу, та надайте співробітнику установи. У разі відсутності загальногромадянського паспорта пред'явіть закордонний паспорт, однак майте на увазі, що не всі банки будуть готові прийняти його, особливо якщо ви хочете оформити кредитну карту, тому заздалегідь проясніть це питання по телефону.
5
Після завершення процедури заповнення паперів вашу заяву буде перенаправлено на розгляд. Терміни виготовлення карти разом з пересилкою можуть розрізнятися, в середньому вони становлять 2-3 тижні.