Як ловити в'юна.

В'юн - незвичайна і невибаглива до місць проживання риба, тому вона досить поширена в нашій країні. Зустріти цю рибу можна в ставках, озерах або невеликих річках, зазвичай сильно зарослих трав'янистою рослинністю. Її тіло за своєю формою нагадує більше змію і для більшості рибалок створює отвратное враження. Однак в кулінарії в'юн незвично смачний.
Вам знадобиться
  • - вудилище;
  • - волосінь;
  • - грузило;
  • - гачок;
  • - насадка.
Інструкція
1
В'юнів найчастіше ловлять на поплавкову вудку в теплу пору року, як вдень, так вночі (але набагато рідше). Клювання пожвавлюється після заходу сонця і до настання темряви. Перед тим як приступити до лову, необхідно розчистити вибране вами місце від мулу та водоростей.
2
Використовуйте найлегше вудилище, бажано якщо воно буде зроблено з бамбука. Поплавок повинен бути практично непомітним і маленьким - корковим, круговим, пір'яним. Волосінь виберіть зеленого кольору, її діаметр повинен становити 0,2-0,25 мм. Грузило - не крупніше четвертого номера, тобто розміром приблизно з дробинку. Залежно від розміру риби вибирається гачок № 4-7.
3
Найкращими насадками в усі пори року вважаються личинки комах - короеда, ручейника і опариша. Влітку можна ловити в'юна на поденку або невеликого коника. Також непогано діють дощовий черв'як і хлібна насадка.
4
Найкраще ловити в'юна з човна - вся техніка полягає в підкиданні насадки до водних заростях, після чого слід повільна проводка. Рибак опускає насадку за борт човна і дає їй плисти за течією на всю довжину розпущеної волосіні, при цьому керуючи приманкою за допомогою вудилища. Якщо за цей час не послідувало жодної покльовки, підтягніть насадку знову до човна і пустіть знову за течією.
5
Під час клювання поплавець починає тремтіти, то повністю занурюючись у воду, то йдучи убік. Підсікається ця риба досить добре і при знятті з гачка видає характерний писк. Підсікати бажано після кількох тремтіння поплавця.
Корисна порада
В'юнів можна знайти в злегка пересохлих болотах - якщо таке копати, можна виявити в мулі цих риб. Смакові якості в'юнів шалено прекрасні - їх спеціально розводять в Японії на продаж. Багато людей вважають цю рибу справжнім делікатесом. Але перед приготуванням рекомендується ретельно промити рибу під проточною водою, щоб видалити запах твані, після чого обполоснути горілкою.