Як оформити виставку в бібліотеці. Як оформити бібліотечну виставку уральська земля.

Для оформлення виставки в бібліотеці вам знадобляться красиві книги з кольоровими обкладинками або раритетні екземпляри. А також допомога відвідувачів - великих і маленьких. Чим більше народу буде залучено до створення експозиції, тим цікавіше вона вийде.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, чому буде присвячена виставка. Може бути, це день учителя, або ювілей одного з великих письменників - класиків. Або, навпаки, експозиція буде представляти книжкові новинки. Виходячи з цього і збирайте матеріали для оформлення.
2
Візьміть аркуш ватману і зробіть красиву стінгазету, на якій центральне місце відведіть опису теми виставки. Навколо розташуйте невеликі інтерв'ю постійних відвідувачів, що думають про предмет експозиції. Забезпечите статті картинками і фотографіями. Кольоровим лаком або блискітками прикрасьте вільні місця.
3
Підберіть відповідні за темою книги, газети і журнали. Розставте видання на стелажах і розкладіть на столі під стінгазети.
4
Заздалегідь попросіть маленьких відвідувачів бібліотеки намалювати малюнки по темі виставки. Нехай малята підпишуть роботи. Розвісьте їх навколо стінгазети і поряд з книжковими стелажами.
5
Предмет, якому присвячена виставка, можна не тільки намалювати, але і зліпити, або випалити на дошці. Запропонуйте дітям взяти участь в конкурсі на кращу саморобку. Переможець буде оголошений в день відкриття експозиції. Всі експонати розкладіть на столах або полицях, підписавши прізвище та ім'я творця.
6
Якщо виставка присвячена письменникові, попросіть дорослих відвідувачів допомогти вам. Нехай один з них якийсь час побуде в ролі класика. Пушкіна постачите циліндром, Толстова - бородою, Чехова - очками. Попросіть людини підіграти вам, вжитися в роль. Нехай він з виразом прочитає уривок з твору, розповість дітям трохи з біографії письменника, відповість на запитання.
Корисна порада
Влаштовуйте виставки в бібліотеці хоча б раз на місяць. Привід може бути будь-хто. Такі події привертають увагу відвідувачів, нагадують їм про забутих книгах, прищеплюють інтерес до читання.