Як перемогти обжерливість.

Любителям смачно поїсти впоратися з апетитом дуже складно. Для деяких це просто нездійсненне завдання. Однак, якщо хочеш бути красивим і здоровим, доведеться постаратися і перемогти обжерливість .
Інструкція
1
Поставте перед собою мету. Для цього сходите в дорогий магазин і купіть спідницю, брюки або блузку такого розміру, якого ви хочете бути. Повісьте річ будинки так, щоб вона постійно була на виду. Якщо є можливість - розмістіть її на кухні або холодильнику. Одяг розміру S або XS послужить відмінним обмежувачем любителям поласувати на ніч шматочком торта або смаженої курочки.
2
Не бійтеся, що у вас не вийде. Ви обов'язково переможете обжерливість , тільки, можливо, не так скоро, як хотілося б. Краще відразу обмежити кількість споживаних калорій, вирахувавши свій коридор по формулі. Для цього бажаний вага розділіть на 0,453. Потім помножте на 14 (для осіб чоловічої статі - на 15). Наприклад, якщо ви хочете важити 60 кілограм, ваш розрахунок виглядатиме так: 60: 0,453х14 = 1848. Саме стільки калорій вам потрібно вживати в добу, щоб досягти потрібної ваги.
3
Якщо відразу припинити споживати звичну кількість їжі не виходить, зменшуйте її обсяг поступово. Скасуйте перекуси, замінивши їх водою з лимоном або зеленим чаєм. Використовуйте цукрозамінники. Їжте жирне і солодке тільки до дванадцятої дня. Так, поступово, ваші смакові звички зміняться, і ви самі не помітите, як перестали постійно хотіти їсти.
4
Не слухайте родичів і знайомих, які кажуть, що перемогти апетит можна. Якщо вони не можуть впоратися з обжерливість м, це зовсім не означає, що всі такі ж слабовільні.
5
Наберіть компанію бажаючих перемогти свій апетит. Разом боротися з обжерливість м набагато легше. Заведіть форум в інтернеті і діліться своїми успіхами. Розкривайте секрети низькокалорійних страв. Розповідайте, як вдалося припинити їсти на ніч і т.д.
6
Дуже мотивують фотографії, зроблені до і після роботи над собою. Не соромтеся запечатлить себе. Не обов'язково викладати знімки в інтернет. Просто збережіть їх на комп'ютері і радійте успіхам.
Непомірний апетит може виникати з багатьох причин, найчастіше психологічним. Вживання їжі в необмежених кількостях призводить до розтягнутого шлунку, зайвій вазі, ожиріння і проблем з серцем, саме тому боротьба з обжерливістю повинна початися якомога раніше.
Інструкція
1
Усвідомте свою проблему. Не багато вчасно розуміють, що з ними відбувається. Перехід з розряду «любителі поїсти» в ненажер відбувається швидко і не завжди помітно. Якщо ви не можете стримуватися і їсте багато і часто, навіть коли не відчуваєте голод, помітили проблеми з вагою, то вам пора зайнятися своїм режимом пітанія.Заведіте харчовий щоденник і протягом тижня записуйте абсолютно все, що ви їсте. Так ви зможете зрозуміти масштаби трагедії.
2
Зменшуйте порції. Використовуйте маленькі тарілки, бажано білого кольору (яскраві кольори збуджують апетит). Накладайте їжу один раз, не виставляйте на стіл великі тарілки з усім, що готуєте. Краще їжте частіше, але менше - так ви поступово почнете зменшувати обсяг шлунка, отже, і обсяг споживаної їжі. Ретельно пережовуйте їжу, збільшуючи при цьому час її вживання.
3
Пийте воду. Перед кожним прийомом їжі за 15-20 хвилин виспівує стакан або два чистої води. Максимум, що ви можете в неї додати, - часточка лимона. Вода заповнить шлунок і вам фізично буде складно вжити звичне велика кількість їжі. Часто почуття голоду плутають з простою спрагою. Тому, відчувши черговий приступ голоду або ж зреагувавши виділенням шлункового соку на красиве блюдо, спочатку випийте води. Можливо, таким чином ви позбавите себе від двох-трьох зайвих прийомів їжі.
4
Запасіться фруктами і овочами. Якщо спочатку вам складно стримуватися в їжі, і руки так і тягнуться до холодильника, - заповніть його корисної та низькокалорійної їжею - овочами та фруктами. Це набагато краще з'їденого бутерброда або шматка жирного м'яса.
5
Заміняти прийоми їжі чаєм. Для зниження апетиту пийте теплий чай з медом і лимоном. Цю рідину шлунок сприйматиме як їжу, і після її вживання протягом години, а то й двох ви не захочете їсти. Врахуйте, що пити треба саме чай, а не каву, так як останній лише збільшує апетит.
6
Відмовтеся від приправ. Гостра і пряна їжа розпалює апетит і змушує виділятися шлунковий сік інтенсивніше. Постарайтеся готувати їжу лише з застосуванням невеликої кількості солі і чорного перцю.
7
Дихайте правильно. Діафрагмальне дихання допоможе скоротити обсяг шлунка, а також масажувати внутрішні органи, збільшуючи приплив крові до них. Виконуйте наступну вправу один раз на день протягом 15 хвилин, і результати вас вразять. Ляжте на спину на тверду поверхню, глибоко дихайте, працюючи при цьому не грудною кліткою, а животом. На вдиху максимально випинати його, а на видиху втягуйте.
Зверніть увагу
Якщо обжерливість для вас пов'язані з проблемами на роботі, в особистому житті та іншим, то вам слід звернутися до лікаря. В такому випадку обжерливість виступає як психологічна реакція захисту, а боротися з цим самостійно дуже складно.