Як налаштувати веб-камеру на телефоні.

Звичайна вебкамера пов'язана з комп'ютером проводом, довжина якого не перевищує півтора метрів. Набагато зручніше мати камеру, яку можна брати з собою куди завгодно і вести пряму трансляцію. Якщо ви володієте мобільним телефоном з фотоапаратом, значить, така камера у вас вже є.
Інструкція
1
Встановіть на свій телефон програму Mobile Webcam, скачавши її з наступної сторінки: http://www.mobile-mir.com/ru/MobileWebCam.php
2
Зареєструйтеся на наступній сторінці: http://webcam.mobile-mir.com/ru/reg.phpУкажіте свій справжній поштову скриньку. Після реєстрації знайдіть в ньому повідомлення для підтвердження, після чого перейдіть за входить до його складу посиланням. Врахуйте, що ваша адреса електронної пошти стане доступний публічно, хоча і з примітивною захистом від спаму. а видалення облікового запису не передбачено.
3
Правильно налаштуйте в телефоні точку доступу (APN), щоб уникнути завищеною тарифікації трафіку.
4
В телефоні виберіть для програми наступні налаштування: доступ в інтернет - питати один раз, доступ до мультимедіа-пристроїв - питати один раз. Якщо телефон працює під управлінням операційної системи Symbian, шукайте пункт для здійснення відповідних налаштувань не в папці меню з додатками, а в Диспетчері додатків.
5
Запустіть програму на телефоні . У її меню виберіть "Settings". У полі "Login" введіть ім'я, яке ви вказали при реєстрації. В поле "Pause" введіть інтервал між автоматичним фотографуванням в секундах. Якщо доступ до інтернету у вас безлімітний, не робіть цей інтервал занадто малим.
6
Виберіть у меню пункт "Start webcam". Дозвольте з додатком доступ до камери, а потім - і до інтернету.
7
Увійдіть на сайт під логіном і паролем. Форма для їх введення розташована за наступним посиланням: http://www.mobile-mir.com/wc/indexRU.php
8
Після входу перейдіть за посиланням, позначеної як «Веб-камера». Ви зможете дивитися, що знімає ваша веб-камера в даний момент, а також за бажанням робити її приватній або публічній.
9
Роблячи камеру публічної, будьте обережні! Не допускайте попадання в об'єктив камери в цьому режимі того, чого ви самі не хочете показувати публіці, власної або чиєїсь ще конфіденційної інформації. Не транслюються зображень, здатних видати ваше місцезнаходження. Не забувайте також і про існування авторських прав. Крім цього, пам'ятайте, що для трансляції відеопотоку така веб-камера, на відміну від звичайної, непридатна. Вона здатна відправляти лише фотознімки з певними інтервалами.
10
Для того, щоб дізнатися, за яким URL ваша камера доступна іншим, перейдіть за посиланням «Отримати HTML-код». Для вибору і подальшого перегляду потоків з чужих камер перейдіть на наступну сторінку: http://webcam.mobile-mir.com/ru/allWebCams.php
11
Якщо ви хочете використовувати телефон для відеоспостереження, переконайтеся, що він володіє функцією автоматичного відновлення GPRS-з'єднання при його обриві. Поставте його на постійну зарядку. Не забувайте поповнювати його рахунок. Не робіть таку камеру публічною. Використовуйте тільки безлімітний доступ. Обов'язково розмістіть в приміщенні табличку, що попереджає про наявність відеоспостереження.