Як вивести звук з мікрофону.

Якщо ви збираєтеся записати що-небудь на комп'ютері за допомогою мікрофона і вивести якісний звук, то необхідно скористатися спеціальними інструкціями для правильного налаштування мікрофона та отримання чіткої записи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - мікрофон;
  • - додатки для запису звуку.
Інструкція
1
Постарайтеся користуватися якомога більше якісної моделлю мікрофона для виводу звук а. З дешевим мікрофоном в будь-якому випадку ви будете отримувати відповідне звучання. Ви можете виробляти із записаним звук ом самі різні маніпуляції, але все одно буде помітно, що ви користувалися не дуже якісною технікою. У той же час, щоб вивести на комп'ютер хороший звук, ви можете підключити мікрофон через USB-порт до професійного цифрового мікшера.
2
Відрегулюйте якість запису за допомогою мікрофона в налаштуваннях звук а вашої операційної системи. Щоб це зробити, зайдіть в «Майстер налаштувань» і почніть здійснювати запропоновані дії. Коли буде потрібно, переміщайте від вас мікрофон на 3-5 см і міняйте відображаються настройки в меню, поки рівень чутливості мікрофона
3
Скачайте і зробіть установку на комп'ютер таких професійних аудіо-програм для роботи зі звук ом, як Cakewalk, Audacity і Adobe Premiere. Відкрийте меню «Файл» і виберіть дію «Створити», після чого спробуйте записати щось через ваш мікрофон. В меню вкажіть шлях до потрібної директорії і натисніть «Зберегти». Отже, ви вивели на комп'ютер власну запис. Тепер над нею слід трохи попрацювати.
4
Скористайтеся спеціальними інструментами даних додатків для поліпшення якості запису. Ви можете для обробки »вибрати і окрему її частину. Перейти у головне меню і скористайтеся пунктами «Редагувати" або "Ефекти". Спробуйте попрацювати з такими інструментами, як «Розширення стерео», «Придушення шуму» або будь-якими іншими з метою зміни звучання запису в кращу сторону.