Як замінити фільтр грубки.

Все більше сучасних автомобілів оснащені фільтром повітря. Цей фільтр покликаний очищати подається в салон повітря. Однак через якість повітря сучасного мегаполісу і багатокілометрові автомобільні затори, через якийсь час фільтри потрібно замінювати.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - новий фільтр з інструкцією.
Інструкція
1
Відкрутіть за допомогою викрутки саморізи, утримують бардачок або, як його ще називають, бардачок. Акуратненько від'єднайте прикріплені до нього дроти і зніміть його.
2
Відкрутіть чотири самореза, на яких закріплена металева пластинка, і зніміть її.
3
Відкрутіть болти, за допомогою яких закріплено майданчик утримує фільтр салону. Потім акуратненько витягнете старий фільтр.
4
Уважно ознайомтеся з інструкцією до нового фільтру: у ній містяться рекомендації і поради фахівців, проходження яким допоможе правильно встановити фільтр.
5
Встановіть фільтр. Будьте уважні, оскільки досить часто автолюбителі встановлюють фільтр грубки неправильно - дзеркально-поверненою стороною. Розгорніть фільтр на бічну сторону і знайдіть стрілочки, які вказують прямий напрямок фільтра. А ще зверніть увагу на розташування пазів і фіксаторів. Деякі фільтри грубки мають спеціальне кріплення, яке відсувається під час монтажу в першу складку. Встановлюючи такий фільтр, будьте особливо уважно. Якщо неправильно закріпити кріплення, складки фільтра розігнутися, через що утворюється отвір, що дасть можливість нефільтрований повітрю вільно проникати в салон. А це небезпечно для здоров'я!
6
Встановіть площадку, яка утримує фільтр, і металеву планку. Потім встановіть на місце ящик рукавички.
7
Проведіть випробування нового фільтру: якщо фільтр встановлений правильно, різницю в роботі старого фільтра і нового відчуєте відразу.
Зверніть увагу
Перевірте всі кріплення. Наприклад, погано зафіксована майданчик, що утримує фільтр, може привести до пошкодження фільтра, а значить і до необхідності його міняти знову.
Корисна порада
Якщо немає бажання самостійно міняти фільтр грубки, можете звернутися в автосервісний центр: тут фахівці цю роботу виконають швидко і якісно.