Як закрити двері без замка. Як закрити замок двері ключа.

Напевно, кожен з нас хоч раз у житті, але забував будинку ключі від вхідних дверей. Створювалася справжня проблема: доводилося довго чекати під дверима затримується на роботі члена сім'ї або їхати до нього на роботу, щоб взяти ключі. Уявіть, а раптом за законом підлості в цей час його відправлять у відрядження в інше місто. Ситуація не з приємних. Але виявляється, їй запобігти можна заздалегідь: для цього знадобиться особлива вхідні двері.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - вхідні двері з кодовим замком на ручці або біометричним сканером;
  • - дверний доводчик;
  • - магнітна клямка.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті магазин, що спеціалізується на реалізації вхідних дверей. Уважно вивчіть представлене різноманіття пропозицій. Замовте «розумну» двері без замку. Такі двері унікальні тим, що не мають вбудованого замку, але оснащені, наприклад, кодовим замком на ручці або біометричним сканером, що здійснює ідентифікацію за відбитками пальців. Придбайте такі двері і встановіть її. Щоб закрити або відкрити такі двері, у разі якщо встановлена вхідні двері з кодовим замком, досить запам'ятати комбінацію з кількох цифр: вони і будуть «ключем», замикаючим і відкриває двері.
2
Встановіть на двері, що не має замок, дверний доводчик. Це механіко-гідравлічний пристрій здійснить тихе і плавне закриття дверей. Встановити доводчик можна як на міжкімнатні двері, так і на громіздкі під'їзні двері. Докладати особливих зусиль, щоб закрити двері не доведеться, встановлений дверний доводчик все зробить автоматично: просто, вийшовши з приміщення, відпустіть двері, і вона закриється.
3
Придбайте в магазині меблевої фурнітури магнітні засувки для дверей і виконайте їх монтаж. Принцип дії магнітних засувок: один компонент магнітної засувки кріпиться на дверній коробці, а другий - на дверному полотні. З огляду на те, що між ними виникає магнітне поле, двері «притягується» до коробки.
4
Закрити двері з автоматичним приводом не складе труднощів: вона реагує на наближення людини та її віддалення. Як тільки ви відійдете від дверей, вона закриється сама.
Зверніть увагу
Не забудьте код вхідних дверей, інакше двері не закриється.
Корисна порада
Є ще безліч дідівських способів закрити двері, яка не має замка. Наприклад, можна підперти її шваброю або віником або на ланцюжок закрити. Словом, дайте волю фантазії.